Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • Tarajos Sül
    #46
    Nagyon tetszik egyébként ez az akku információ jelző.. :)
    Ez egy hasznos dolog, nem tudom, hogy az elöző samsungokban volt-e ilyen, de azt tudom, hogy a nokia mindig csak a negyedével jelezte az akkuszintet(25%, 50%, 75% stb..)aztán az újnak is lehet, hogy van ilyenje.
    A szövegbevitelnél még mindig nem tetszik az a hibajavitási lehetőség, ahogy a "kurzorral" kell visszalépni, mert azzal a kis sz.arral kell játszadozni, hogy pont aközött a 2 betű között legyen, de amugy tök fain, gyors.. :)
    Eddig nem is volt úgy lemerítve a telefon, hogy a 100% után is még rajta hagytam a csepptöltés miatt, így a számláló szerint 19 órát birt ki, hogy ki is kapcsolt a végén, de aközben szinte megállás nélkül(kivéve, mikor aludtam, és mást csináltam) Fb, játék, böngészés..
    A gyárilag ráhelyezett foliával játszottam ma, hogy milyen oldat oldja le a zöld android logót, és a többit, de tehettem én rá orvosi alkoholt, den szeszt, lúgot, végülis a kromofágnak adta meg magát.. :D
    Dörzsölésnél elég jól oldja a festéket, szóval meg lesz a kijelzővédő fóliám is.. :D :D
    Csak kissé homályos lesz a fólia, de ronggyal lehet javítani a helyzeten.. :)
    Ráérek.. :D Szóval nem bántam meg, hogy ezt a telefont vettem, aztán ki tudja, hogy mi lesz később. :)