Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • Tarajos Sül
    #132
    "Nokiát mostanában bűn venni szerintem..."

    Nem hiába volt durván 6 évig csak nokiám.. :D
    Nekem tetszik.. :) 3 telefonom volt, mindegyik kb 2 évig volt használatban, aztán meguntam, lekopott ez az, újdonságra vágytam stb.
    Ha nem lenne ez az ace, és nem lenne sehol sem hűségem, akkor nokiát vennék, mert a szolgáltatónak is már befizettem kb 8 havi díjat.
    DE amugy megoldódott a probléma. :)
    Legalábbis egy időre, vagyis úgy értem, hogy inkább nem kiabálom el.. :D
    A telefon USB aljzatjában volt egy kis mágnes darabka, és gondolom az zárta rövidre a érintkezőket, vagy elég nagy tévtartó volt a csatlakozónak, hogy ne tudjam bedugni teljesen.
    Ez elött firmwaret is frissítettem, ugyanúgy kikapcsoltam, de vissza nem kapcsolt már, attól féltem, hogy a frissítés megszakad, és akkor a szervízből is elhajtanak.. :/
    Azt vettem észre, hogy nem mindegy, hogy dugom be az USB kábelt(mert nem mindig érzékelte a töltőkábel csatlakozását.)
    ..és akkor láttam azt a kis mágnesdarabkát, mivel nem tudtam kiütögetni sem, mint egy szöszt, vagy porszemcsét.
    Ezután ki is kapcsoltam, vissza is tudtam kapcsolni, töltőkábelt is érzékeli, szóval no para. :D
    A samsung nem csak annak köszönheti az eladási statisztikát, mert samsung, hanem mert biztos kockáztatott, befektetett, és nagyobb mennyiséget olcsóbb darabáron tud megvenni, így nagy hasznot tehet rá, de mivel olcsón vesz, így olcsón is tudja eladni.
    Ez kb olyan, mint a győri édes jó reggelt keksz dobozban. Az egy darab olcsóbb, mintha külön egy darabot vennél..
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én is azért vettem ezt a telefont, mert ahhoz képest olcsó volt, hogy milyen sok mindent tud, és nem azért vettem, mert samsung. :)