Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • Tarajos Sül
    #124
    Hát arra majd nekem is szükségem lesz, mert most "fekete" halálban van a telefonom.. :D :/
    Tök sötét a kijelzője, csinálhatok én vele bármit, akku töltöttségi szint félig van, töltőt rádugom nem reagál, bekapcsoló gombot meg nem is említem akkor már, hogy hányszor nyomkodtam.. :D
    Előjele, hogy még bekapcsolt állapotban nem veszi a töltést, és amikor "újraindítom", hogy hátha megjavul, akkor dühítí fel az embert, és mintha csak egy kuka hiányozna neki.. Szerencse, hogy még van rá gari, de nem nagyon vinném el, mert van már tapasztalatom, ha a hibát megoldják, az melett más megy tönkre. Így jártam a nokiámmal, és azon még bluetooth se volt, se MP-s kamera, akkor ezzel a "hiper-szuper" telefonnal mit művelnének? :/
    Volt már ilyen 1x, kiszámíthatatlan idő múlva minden megy újra, csak ilyenkor mintha semmi esély se lenne, hogy ez továbbra is telefonként fog funkcionálni.. :D
    Azt hiszem, ha megadja magát, és bekapcsol, akkor megfrissítem a szoftverét, mert még a gyári van rajta. Azon kívül néha elkezd szaggatni a zene(bármelyik legyen), és egyszer csak leáll, de mintha stoppal állítottam volna meg, úgy visszaáll nullára.
    Ma hívott anyám, még a csengőhang is szaggatott.. :D, ahogy felvettem(viszszintes csusztatás), még az is akadt, de csak tudtam vele beszélni.. :D
    Kelett nekem samsungot venni... :/ de ez olcsóbb volt. Az első 3 telcsim nokia volt, nem volt velük semmi szoftveres probléma, ez meg itt b@szakodik.. o.O