Sony Ericsson Xperia Mini / Xperia Mini Pro
  • kalaposkan
    #13
    Nem tudom, konkrétan mire vagy kíváncsi, elmondom amit gondolok, aztán, ha kérdezel, válaszolok szívesen, mert volt már szerencsém hozzájuk Nekem ugyan nincs, de van ismerősöm, akinek van, és nem bírtam ki, hogy ne tapogassam meg, mert olyan kicsi, hogy kíváncsi voltam, miket tud ekkora mérettel. Ha teszteket olvastál - gondolom azon már túl vagy, ha érdekelnek a telefonok (ha nem, akkor szerintem az az első lépés) - akkor a hardveres dolgokkal nagyjából tisztában lehetsz. Szerintem az árához képest meglehetősen erősek ezen a téren, nem nagyon kapható hasonló ilyen árban, akár processzor, akár kamera terén, szóval ár-érték arány tekintetében eléggé rendben van. Ami dilemma lehet vele kapcsolatban az a méret, de én is meglepődtem, hogy milyen jól lehet használni ennek ellenére - a 3 colos kijelző azért már elég kényelmes, x10 minihez képest ez fejlődés, azon kisebb kijelző volt, ami szerintem már kellemetlen tudott lenni, de ez teljesen oké. Ha meg az érintőset nem szereti az ember, akkor ott a pro, amin van fizikai bill. Akksiról nem tudok, de szerintem kb az átlagos okostelefon szintet biztosan hozza, napi töltéssel tuti nincs gond.

    tviktor91: Azért nem ártana eldöntened, hogy akkor most banán vagy alma!