367
Sony Ericsson Xperia Mini / Xperia Mini Pro
  • JürgenKlinsmann
    #15
    Ez tök király, de ez nem az X10 Mini Pro topikja! :D Rendszeres, hogy az emberek 90 százaléka összekeveri az "Xperia X10 Mini és Xperia X10 Mini Pro" valamint az "Xperia mini és Xperia mini pro" készülékeket.

    A kettő között azért van nem kevés különbség. Utóbbi erősebb vas, szebb kijelzővel és sokkal frissebb Androiddal (amit eztán is frissítenek rendszeresen).
  • bluedev
    #14
    2 hete vettem egy minit, a simát, előtte is sonym volt, de ezúttal sem csalódtam.
    A HD felvétel igen dicséretes benne, és végre nem akad rajta az Angry Birds.
    Ha azért aggódsz, hogy esetleg a képernyőn, mikor írsz, minden betűt benyomsz, akkor megnyugtathatlak, nekem nincs ilyen problémám vele, pedig elég meglett fickó lettem.
    A pro gondolom ugyanilyen minőség lehet, mint a sima, azt még nem próbáltam, de vannak megrögzött billentyű mániások, akik ragaszkodnak hozzá, hogy ne a kijelzőn írjanak. De persze azz vastagabb, mint a sima.
    Ami még nagy kedvencem benne, az a Bravia mobile Engine, ami állítgatja a kontrasztot, képzajt tüntet el,stb.
    Ja és jól látszik napfényben is a kijelző, én mindig ettől őrültem meg, hogy napon semmit sem látni általában a kijelzőkből...
    Persze van azért árnyoldala is: az akksi - de sajnos az minden okostelefon nagy hátránya. Itt se készülj arra, (egyiknél sem szerintem,) hogy majd 1 héten 1-szer töltöd, inkább másfél naponta.
  • kalaposkan
    #13
    Nem tudom, konkrétan mire vagy kíváncsi, elmondom amit gondolok, aztán, ha kérdezel, válaszolok szívesen, mert volt már szerencsém hozzájuk Nekem ugyan nincs, de van ismerősöm, akinek van, és nem bírtam ki, hogy ne tapogassam meg, mert olyan kicsi, hogy kíváncsi voltam, miket tud ekkora mérettel. Ha teszteket olvastál - gondolom azon már túl vagy, ha érdekelnek a telefonok (ha nem, akkor szerintem az az első lépés) - akkor a hardveres dolgokkal nagyjából tisztában lehetsz. Szerintem az árához képest meglehetősen erősek ezen a téren, nem nagyon kapható hasonló ilyen árban, akár processzor, akár kamera terén, szóval ár-érték arány tekintetében eléggé rendben van. Ami dilemma lehet vele kapcsolatban az a méret, de én is meglepődtem, hogy milyen jól lehet használni ennek ellenére - a 3 colos kijelző azért már elég kényelmes, x10 minihez képest ez fejlődés, azon kisebb kijelző volt, ami szerintem már kellemetlen tudott lenni, de ez teljesen oké. Ha meg az érintőset nem szereti az ember, akkor ott a pro, amin van fizikai bill. Akksiról nem tudok, de szerintem kb az átlagos okostelefon szintet biztosan hozza, napi töltéssel tuti nincs gond.

    tviktor91: Azért nem ártana eldöntened, hogy akkor most banán vagy alma!
  • [HUN]FaTaL
    #12
    Akkor nővérednek x10 mini proja van.

    Én is sima minit tervezek venni, ki tudja mikor jutok el odáig... :(
  • tviktor91
    #11
    iPhone
  • hugopareiros
    #10
    pont ma rendeltem X10 mini pro-t :) remélem megéri majd az árát
  • Jim Morrison
    #9
    honnan tudtam hogy mini prója van? akkor valszeg ez régi próó tünet lesz hogy gyorsan lemerül... :(
  • spy803
    #8
    Szerintem nővérednek X10 Mini Proja van. Ez meg Xperia Mini Pro, nem ugyan az a kettő. :D Ez már gyárilag 2.3.3 al jön. 2 napot bírja mobilnettel/ wifivel/zenével. Ha nagyon játszom 1 nap alatt merítettem le. :D
  • Jim Morrison
    #7
    nővéremnek egy jó ideje mini prója van, amit te vettél az melyik széria? Nővérem telóján 2.1 van és mindig baromi hamar lemerül... Neked is?
  • SötétBarom
    #6
    "you weak pathetic fool"
  • pxxl
    #5
    attól h denszel egy meztelen ribanc a monitoron attól még nincs csajod. értsd már meg :D
  • SötétBarom
    #4
    CSajomnak ilyen van.
  • karajjj
    #3
    a mini baszottul kicsi és vastag
  • spy803
    #2
    Pont egy hete vettem a Pro-t eddig tetszik. Sosem volt androidos telefonom ezért kicsit zavar, hogy mindig elindul a facebook a térkép, A moxier pro stb stb, hiába lövöm le őket, elindulnak újra. :D

    Jó lenne valami távirányítós fülhallgató, (a gyári nagyon pocsékul szól) a nokiaét pedig nem kezeli.
  • saitek
    #1
    Xperia Mini

    Xperia Mini Pro

    Van valakinek a 2 mobil közül valamelyik?
    Mi a véleményetek róluk?