• MATiTO
    #112
    Szerintem jelentsük ki azt a nyilvánvaló logikus tényt, hogy nincs Isten és minden vallás egy ősi jópofa történet! Amiket szándékosan úgy állítottak össze azok az áldott papok, hogy azok az emberek akiknek az intelligencia szintje a 100 pont alatt helyezkedik el azok mind jól becumizzák a meséiket. Nem állítom egyikről sem azt, hogy egy rakás szar, mindegyikben valószínűleg rengeteg a bölcsesség és a jó tettekre való tanítás... De mivel évszázadokon keresztül a papok kihasználták a buta embereket a saját maguk jólétének megteremtésére, szerintem épp itt lenne az ideje ennek a felszámolására... Ki merem jelenteni , hogy kevesebb gyilkosság történt volna a világon ha nem lennének vallások! Nézzük csak meg Izraelt... Afgatnisztánt.. 9/11... Hitler... Keresztesháborúk... a terroristák vajon olyan bátrak lennének ha tudnák, hogy nincs túlvilág?! szerintem nem hitler irtotta volna zsidókat ?! izrael háborúzna 2000 éve?! és még biztos nagyon sok történést fel lehetne sorolni... A lényeg a lényeg a vallásnak hála kurvára nomád körülmények uralkodnak a földön az a laza néhány évszázad mikor az eretnekeket üldözték szerintem elég jól jött volna a tudománynak... de köszönjük meg a szentléleknek és jézusnak h megváltott minket mikor majd a következő nagyobb darab aszteroida megtalálja a kis butus buksinkat;) Azért mert a mami nagy vallásos és nem akarod megbántani és ezért te is az leszel szerintem vedd figyelemben h a mami akármennyire cukcsi is és akármennyire szereted is akkor is buta... könnyű mindenre rávágni a csoda szót és azt h az úr keze van benne.......................................