#10319
olvasom, illetve hát jelzi az SG hogy hozszólás van.
Szal sztem az AC törésmodellje még nincs összehangolva a beállítással, azaz sztem az 50%-t adja, és a 100%-nál lesz az amit te szeretnél látni. De ahogy írtam ez sem telejsen igaz, mert a formula autót belevágva az Eau Rouge/gumifalba én nem tudtam továbbmenni.
A fék...sztem sokadlagos, mert a legtöbb autón nem lehet állítani fékhűtést, és az ABS dolgozik. ..de valóban ez is lehetne részletesebb.
A zászlószabályok, nem véletlenül emelted ki ezeket, mert ezek valóban hiányosságok, ezért ahogy az eddigieket sem, így ezt sem vitatom, remélem lesz benne majd. A jelenlegi rendszerrel nincs bajom, nekem a lényeg hogy ne vágjanak...mert bírom mikor a játék árkád lesz ettől a megoldástól, kivéve meg azt látod hogy a játékosok árkád módon közlekednek. Szégyen.