• narumon
    #154
    "hogy akár tetszik, akár nem, gyilkos módon terjed a flash. Én sem szeretem, de nem fogok x-eket nézegetni sehol, meg ezernyi kedvenc flash oldalam van."

    Igen? No én ezt nem vettem észre. Sőt én azt vettem észre, hogy ma gyakorlatilag szinte nincs olyan oldal amit ne tudnék flash nélkül megnézni. És ha esetleg akad is (mondom nem nagyon találok), akkor sem olyan amit otthon ne érne rá megnézni a gépen.

    "Mondjuk mert a hétvégi házban éppen szüretelsz, almát szedsz és már unod a 32 GB-nyi MP3-at."

    Igen, az iphone célközönsége a szüretelő FM rádiót hallgató közönség :D

    "Nagyon szívesen demonstrálom ^^"

    A tied is csak azt tudja amit bármelyik iphone, hogy előszőr a mobil cellák alapján háromszögel. Ezt mindegyik eszköz így csinálja. Szerintem még a sokszázezres is.

    "Gondolom a teljes világ OFFLINE ráfér a GYÁRI belső memóriába is ugye? Nem tudom, ezért kérdezem."

    Én erre IGO-t használok, szerintem messze a legjobb navi szoftver még ha pénzbe is kerül. (mert ingyen adnak pl NavnGo-t de az nekem nem tecc)

    "Egy kicsit nem érzed elárazva az iPhone árát? Vagy etetni kell belőle az éhező Kínai munkásokat, mert ugye szegényt ott rakják össze, nem mondjuk Finnland felé."

    Szerintem nincs elárazva.