• Tinman #145
    "És ők ugyanolyan komolytalan képeket fog készíteni egy iPhone-nal, egy N8-cal, de még egy 1D Mark II-vel is."

    Nem feltétlenül... van egy minőségi szint, amit előhívatva már bőven tökéletes egy családi fotóalbumba, vagy egy közösségi portához.

    "Inkább húzódik vissza. Szerencsére egyre több helyen Ajax és HTML5 segítségével oldalak meg olyan dolgokat, amikre régen (tök fölöslegesen) Flash-t használtak."

    Nem érezzük ezt eléggé, a flash még iszonyú sokáig nem fog kikopni. SAJNOS!

    "3 giga zenét is nehezebben unok meg, mint borosbocskor süketelését"
    Ez már ízlés kérdése... én pl. szívesem hallgatom őket is, vagy éppen a showderesek vígszínházas ügyködéseit.

    "mert XXI. század ide vagy oda, lehet olyat is :)"
    Nem szabad ennyire a netre alapozni, sok olyan hely van még ahol nem elérhető, vagy értékelhetetlen sebességű.

    "Én meg inkább csak beteszem a CD-t, az SD kártyát, vagy épp rádugom jack kábellel a telefont, ha épp netrádiót hallgatnék."

    Ezek fizikai kapcsolatok... kopnak, használódnak az eszközök.

    "Autó, gyalogos és tömegközlekedés van benne. Mi kell még?"

    Hangnavi is van? Erre nem válaszoltál.

    "Én egyrészt nem szoktam egymenetben megkerülni a bolygót, úgyhogy nincs szükségem offline térképre."

    Az offline térképek iszonyú fontosak! Nem kell ahhoz bolygót kerülni, hogy olyan helyre érj, ahol se 3G, se wifi, de még a GSM is döglődik. Ilyenkor az offline térképek, adatkapcsolat nélküli GPS-el aranyat érnek. Tapasztalat.