• opeca
    #11
    Na egy igazi polihisztorral hozott össze a sors. Mert bizonyára van az izometrikus nézet és az FPS:)

    1. Ez szerinted manapság jó grafikának számít? Szerintem ez kifejezetten gagyi, ha már a grafikánál tartunk.

    2. TPS nézetből is nagyon sok jó dolgot lehet kihozni, én jobban is szeretem személy szerint mert az FPS-ek többségénél a célzást nagyon elbénázzák, illetve kevés lehetőséget adnak a taktikázásra. Egy TPS esetében ez alap: Max Payne, Rouge Trooper, GoW, KilLSwitch stb.

    3. Igen, a hangulata szar, vagyis inkább semmilyen ez alapján a videó alapján. Az eredeti syndicate egy cyberpunk stílusú darkos játék volt, mindkét rész, ezzel szemben ez a mostani inkább egy sablonos akció-tps lesz ez már tisztán látszik.

    Nem igazán értem a hozzád hasonló embereket. Azt hiszed, hogy azért mert valaki egy régi játék rebootját leszarozza teljesen jogosan, az annyit jelent, hogy csakis a régi játékot akarná Hi-Res textúrákkal látni?
    Buta vagy.

    P.s: A Fallout 3 egy tűrhető(!) játék volt, rengeteg hiányosággal. A hangulatot ott egészen jól eltalálták bár kétségtelen, hogy sokkal több lehetőség rejlett benne mint amennyit kihasználtak és ha kicsit okosak lettek volna, akkor MMOFPS-be át is ültették volna idővel.