• teddybear
    #392
    Mondtam hogy hiába beszélek, mert még a hétköznapi dolgokhoz is túl egyszerű vagy.

    "Neked az. Nagyon jól tudom mikor és hogy viselkedik az acél, de már a középkorban is tudták, hogy a 2 centi vastag kardot lehet éppen deformálni, csak nem sima tűznél és nem fával begyújtva. "

    Ennek ellenére az apám közönséges szőlővenyige-tűzzel szokta kilágyítani a kötöződrótot, mielőtt használatba veszi. Nem kovács, nem kohászmérnök, de ennyit ő is tud. Te viszont még ennyit sem.
    A középkorban sem hagyták a tábortűzben a kardokat, mert tönkretette a penge edzését. Kilágyult.

    Különben meg furcsa egy észjárásod van. Feltételezel egy többszáz ember titoktartását és pontos együttműködését megkövetelő bonyolult tervet, amit kis híján tökéletesen sikerült végrehajtani. Ráadásul senki sem fecsegte el magát a végrehajtók közül, pedig sokan foglalnák aranyba a szavaikat..Ez szerintem elképzelhetetlen.
    Viszont azt, hogy az USA rendvédelmi szervei hibáztak, és kb. két-három tucat terrorista eltérített 4 gépet, az számodra elképzelhetetlen. Pedig a 2. Világháború óta a gépeltérítések már rutinszerűen mennek a terroristáknak, és több gép egyszerre történő eltérítése sem példa nélküli.