Mindig volt, mindig lesz. Tény. Beszélgessünk.
  • Kopiati
    #36
    Néha csak akkor jövünk rá milyen nagyszerű valami, miután elvesztettük.


    Én amondó vagyok, hogy 2 éven belül kezdődik valami nagyobb konfliktus, egyszerűen benne van a levegőben, a feszültség. Az, hogy egymással acsarkodó államok nem képesek engedni a másiknak, előbb-utóbb valaki le fogja vezetni az országának belső feszültségét a másikon. (Izrael nem véletlen kapott bunker romboló bombákat az USA-tól, kétlem, hogy csóringer palesztinoknak kéne) A gazdasági válságokból, a letargiába süllyedt morálból pedig csak a gyűlölet rántja ki az embereket, a szélsőséges érzelmek. A háború pedig szélsőséges érzelmeket generál,

    én pacifista vagyok, úgy gondolom, hogy a háború abból fakad, hogy elfelejtettük, hogy egymás testvérei vagyunk, ennek ellenére mindig is szerettem a háborús játékokat, Regiment magazin elkötelezett vásárlója vagyok, mert érdekelnek a történetek, az eszközök, az emberek a fegyverek mögött,

    mégis ha rajtam múlna nem lennénk nato tagállam, magyar katona ne mászkáljon a világ végén világrendőrt játszva, az afgánok békés nép, el van a hegyekben, csak hagyják őket békén, aztán egymás között megoldják.