• hawkie22
    #20
    Na most amiket itt felsoroltál nagy hirtelenjében, abból az ´tlagos felhasználók 90%-a nem használ semmit.
    1. nem fog egyik gépröl a másikra usert másolgatni, mert egyszerüen pl. nincs másik gépe
    2. a Win7-et az esetek nagy részében már a gépre telepítve kapja, ergo a probléma nem jön elö nála, ha meg Win7-röl frissít, akkor nagy valószínüséggel törli az egészet a francba, a fontosabb adatokat lementi, a maradék megy a kukába, új partíció...
    3. A legtöbb átlagfelhasználó azt se tudja, mi az a backup. Még én se csinálok backup-ot rendszeresen a fájljaimról, pedig napi szinten használom a gépet. (Tudom, magamra vessek, ha bukom a fájlokat --> most vettem egy asztali gépet, meg egy netbookot, plusz van két tárwinchester is, most minden 3 példányban van meg, és havonta egyszer mindent lementek. Talán fejlödök. :))

    Ismétlem, átlagfelhasználóról beszélek, nem pedig informatikusokról, vagy rendszergazdákról, akik kicsivel többet értenek a gépekhez, mint a laikusok. A laikusnak az általad felsorolt dolgok semmit se jelentenek, nekik a lényeg, hogy menjen a net, meg a Word, meg az ilyen játékok probléma nélkül, vagy filmet/zenét tudjanak nézni/hallgatni a gépen. Slussz.