• levente68
    #39
    Mégis, mit kéne megtapasztalnom a baromságaidon túl, amiket még értelmes mondatokba szervezni is meghaladja a képességeidet?

    Mert te nem vagy ott mindenhol, majom?

    Na, alakíts valamit fotóbolttal, ne kelljen szegény szüleidnek küldeni a sok pénzt, hogy nehogy hazagyere, lassan végre elfelejtik a szánalmas arcod a kis falvadban.

    Én meg szerzek sok háttérinfót, hogy legyek én is olyan tájékozott, mint te.
    Android-ról talán azt se tudod, eszik, vagy isszák, mindenhez bukta vagy, a többi vérpistivel együtt.
    Építész voltál, mi? Ember viszont nem leszel soha, te zombi.

    Arra válaszolj, miért fáj annyira, hogy lenyomják az általad olyannyira istenített céget, ha nem is fizeted a tagdíjat? Rég iPhone-os szar iPhone-os, az nem jó úgy, tessék venni az újat, apuék fizetik!
    Vagy csak a Samu-fikázó kommentjeidért kapsz pénzt?
    Akkor szólj, tőlem nyugodtan, nekem ne éhezz ott a messzi külhonban.
    Amúgy, csak a Samsung szúrja a kis csipás szemed, vagy csak azért fizetnek?
    Mesélj, mit kéne imádnom? Az amúgy jó LG-t, mert telefonban sajnos gyenge, ezért szopkodja Apple-t manapság, miközben meg másolja is, ez nem bántja a szektádat? Ja, hogy minden beszállítóval nem szabad összerúgni a port?

    Asszem, megyek, előrendelek egy SGS3-mat, elkaptam valami betegséget tőled...
    Ez csak poén volt, nehogy elhidd, nem kaptam el semmit, még nem küldted el e-mail-ben, de akkor majd ígérem elkapom, jó?
    Na, béke, aludj, ne rágódj ezen, tönkre ne menj.