• levente68
    #36
    Neked ennyire nehezen megy felfogni, hogy magasról teszek én minden cégre, idióta?

    Akkor sem voltam Nokia fan, mikor el se tudtam képzelni, hogy ennyire túllép rajta mindenki, de ami Nokia-ban jó, az most is jó nekem és nem azért, mert Nokia, hanem, mert JÓ. Ami nem jó, az nem az. Sokat mulattam azon is, mennyi ötletet lopott és vitt hírnévre a Nokia, mert ilyen is volt bőven.

    Simán váltok JOBB telefonra, ha az JOBB, nem pedig, mert agymosást kapok.
    Ha az Apple olyat tud mutatni, amit senki és még az ára se hiteti azt, hogy Swarovsky kristályokat kell majd keresnem rajta, akkor arra is akár.
    Egyelőre ez nem fenyeget, ahogy az sem, hogy igazán az érdekeinkben lépjen az Apple egyet is, még a tiedben sem, te überokos.


    De, erőt vettem magamon, megnéztem a weboldalad, hátha látok valami szépet, de csak megerősítést nyert a silányságod.
    Piti motion blur effekttel feldobott semi-act, még ócskább, semmi eredetiséget a világnak nem adó kiguglizott effektek, háááát, én kérek elnézést, én vagyok a hülye, aki többet várt. Persze, mint sok senki, te is eléldegélsz ezekből, van madár elég ilyen alacsony igénnyel?