• unrealnoise
    #25
    szerintem ugyanúgy kiborulna a bili a samsungnál is, sőt az apple módszereit figyelemmel kisérve nem csodálkoznék rajta, ha az apple nem indítana lejárató-beszállítói kampányt mások ellen. nem is értem erre miért nem hivatkoznak, hogy hát máshol sem más a szituáció. gondolom inkább kussolnak, pláne amíg a bevételek jönnek ezerrel. nekem tök mindegy, de ha valami nagy vagy nagyon nagy (és a samsung is nagy, a galaxy SI, SII pedig azért eléggé népszerű, szal ha azzal, illetve ott lenne gáz, arra is kattingatna a nép ezerrel. (Azaz menne ismét az adok-kapok.) Szóval az amit írtál szerintem kevés ehhez, ha máshol is ekkora mocsok lenne, az már kibukott volna. (Mindeneken túl elhiszem, hogy a saumsungnak sem tökéletes körülmények közt gyártanak, kiviteleznek, vagy éppen csak alig szennyeznek, de gondolom más szint lehet az meg ez. vagy a franc sem tudja.

    Igazából amikor az apple látogatásra megy a beszállókhoz, nem értem miért, vagy mi célból, vagy hogy tényleg nem is érdeke, a javulás "ilyen-olyan" területen...