• levente68
    #116
    Nagyon jól tudom, miről van szó.
    Az, hogy némi, szerintem nem kevés, de rengeteg pénz leperkálása után maradhatott meg a neve egyáltalán a cégnek, majd az akkor kötött megállapodást is felrúgta később, stb..., az csak szerinted vész el a múlt homályában és nyer bocsánatot, nálam a tények tények maradnak.

    De akkor, szerinted, ha ez így megy, Bill Gates és Steve atya is barátok ma már? Ugye, nem. Na látod.

    Mondok neked, nektek még rosszabbat.
    Olyan félésem van, hogy ebből a Samsung végül minden téren nyertesen jön ki és a következő ezen a trónon a Samsung lesz néhány év múlva, ez logikusan következik pár dologból.

    Ha igazam lesz, jó, ha nem, még jobb, de ennyit arról, hogy nekem egyáltalán van-e kedvencem. Merthogy nincs. Most kedvenc telefonom van és mindig is volt, sőt lesz is. Kedvenc cégem nincs, az olyan Applebuzis dolog, én nem vagyok olyaaaaan!

    Vannak cégek, melyek munkáját elismerem, de olyan cég kevés van, amelyik minden lépésével szimpátiát keltene, ahogy fordítva is igaz.
    Beismerem, manapság Apple kevés szimpatikusat tesz, nem volt ez mindig így, ennyire így.
    Ha pedig, drága Apple-védő brigád, bármelyikőtök azt hiszi, hogy az Apple mostani tevékenysége a ti érdeketekben történik, akkor nagyon gyorsan menjetek orvoshoz!