• levente68
    #104
    Mennyi ideig bosszankodtam én ezeken az Almaembereken, míg valahol mostanában valaki betett egy linket:

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Kognit%C3%ADv_disszonancia

    Először nem is akartam elolvasni, de megérte, teljesen érthetővé válik minden.
    Eddig is sejtettük, hogy pszichiátriai esettel állunk szemben, de ez megvilágít mindent és igazolást ad arra, amit részleteiben oly sokszor felfedeztünk és gyanús volt.

    Nem kell és nem is szabad bántani őket ezért, segítségre szorulnak.

    Mint ő is:

    "A milliárdosok iPad-fanatizmusáról Robert Frank, a WSJ bloggere mesélte az eddigi legszemléletesebb sztorit. Tavaly nyáron egy New York-i milliárdossal ebédelt, aki mielőtt kihúzta volna táskájából az iPadet, úgy konferálta fel azt, hogy megvette élete legizgalmasabb tárgyát. Az illetőnek már volt egy Gulfstreamje, egy Bentleyje és egy 78 méter hosszú hajója. Tudja, mit beszél."

    Megbillent a szék alattam... :D


    http://burzsuj.blog.hu/2011/08/26/imadjak_a_milliardosok_az_ipadet


    A témához pedig, én két dologért vettem SGS-t anno és most SGS2-őt.
    Az egyik, mert hasonlít aziPhone-ra.
    A másik - és ez a fontosabb - , mert nagyon nem hasonlít.
    Remélem, ezt nem kell elmagyarázni, de annyit hozzáteszek, az Apple felismert egy lehetőséget, majd összeszedve sokmindent, azokat kicsinosítva, fejlesztve belépett egy piaci szegmensre, ahol előtte még ott sem volt, ugye.
    A többiek, köztük a Samsung ugyanezt tette, meglovagolt egy trendet és beleadott apait-anyait, továbbfejlesztette és belépett újonnan arra a területre, ahol jelen is volt.
    Elvekben itt semmi különbség, csak a Samsungnak ezt nem szabad Apple szerint, de az összes többinek igen.
    Nézzünk egy pillanatra az LG cuccaira már! Sokkal inkább őt kéne perelnie az Apple-nek, de nem teszi két okból:
    - nem veszélyes számára, ezt valljuk be, hisz gyengécske az LG itt még.
    - az LG beszállítója volt és maradt az Apple-nek és ez mindkettőjük érdeke, nem kicsit!