• asysoft
    #43
    Ejj, mókásak ezek a hozzászólások, 1-2 kép alapján jól meghatározzák egyesek, hogy ez bizony egy Windows 7 lesz (...ami egy Windows Vista (...ami egy Windows XP (...ami egy Windows 2000 (...)))):) Itt (lespoilerezve a holnapra esedékes adagot) azért pedzegetnek 1-2 mélyreható változást, majd a pár héten belül kezdődő Builden (ex-PDC) fognak beszélni a ezekről. Ezt a TC-s kérdést nem igazán értem, nyilván új OS-el is kompatibilis lesz (...egyszer, mert mintha Vistánál is eltartott volna egy ideig a kód adaptálása), akkor meg lehet használni. Többieknek meg elég lehet az Explorer, én sem használom a TC-t jó ideje, akkor is csak FTP/md5/splitter képességei miatt éltem vele - mindezt úgy, hogy anno Norton Commanderen nevelkedtem...

    Hogy azért a cikkhez is szóljak, így elsőre nem tűnik túl jó ötletnek ez a ribbon (mármint Explorerben, általában csak 1-2 műveletet végez az ember a fájlokon, ehhez felesleges a teljes funkcionalitást kipakolni elénk; Office-ban/Paintben viszont hamar megszerettem), s különösen viccesnek hat a Wide-os monitorokról szóló statisztika mellett... Viszont szerencsére lehet majd minimalizálni, s ami a főbb, hogy végre megint lehet majd testreszabni. Egyébként ezt az "iso és VHD támogatást kap az explorer"-dolgot nem sütötték el már 7-ben is? Utóbbiból úgy rémlik, nem lett semmi, de nekem megjelenik explorerben egy "Burn" gomb, ha egy iso fájl van kijelölve...