Nokia N9 és minden ami vele kapcsolatos
  • Morphin
    #171
    Én az 5800 miatt fogalmazzunk úgy, hogy elpártoltam a Nokiától.Haladni kell a korral és egyelőre a Nokiának ez nem megy.Vagy más oldalról megközelítve a trendekkel nem tud versenyezni.Ha létrejön a mobile windows-os okosság lehet még szóba jöhet nálam,de a jelenlegi kínálat elég gyér.Volt sok Nokiám és anno a 3650-el szerettem bele a Symbian mizériába...ez az 5800 idején 180fokot fordult.Örülök, hogy féláron eltudtam adni karc és hiba mentesen cirka 1 éves korában.Vigyáztam rá, mint a szemem fényére.Mondjuk elég rossz vétel volt, mert amikor kijött még nem volt pénzem rá, amikor meg megvettem már elavult volt.
    Az SGS-re mind szoftveresen mind hardverileg egy rossz szót nem tudok mondani...sztem az egyik legjobb telefon, hogy valaki megszeresse az Androidot.

    Kisa valamit félre érthettél sztem...én megtudnám szokni a Nokiát is, mint írtam volt pár és szerettem is, de fent felvázoltam most miért nem.És a mondanivalód végére reagálva teljes mértékben elfogadom más véleményét,igényeit pusztán felvázoltam az enyémeket.(valószínűleg nem ebben a topikban kellett volna)
    Mindenki magából indul ki szokták volt mondani és alapvetően azt tartja jónak,helyesnek amit éppen Ő csinál...
    További kellemeset!