• narumon
    #151
    Kisfiam te kurvára el vagy tévedve! Egyrészt 33 vagyok, ha anyámat is belekevered a történetben akkor én vagyok az aki neki telefont vesz és fizeti a számláját és nem fordítva.

    Azon kívűl sehol nem írtad, hogy iphone 2G-ről beszélsz, ha meg folyamatosan arról beszélsz az már akkora epic fail, hogy virít.

    Ezt írtad: "Uristen :D Azt hogy csinaltad? azert en megnezlek jailbreak nelkul te mit tudsz rajta csinalni telefonalason kivul, pont hogy az iphone az elso telefon a vilagon ami hasznalhatatlan volt feltores nelkul ember !
    MÉG HÁTTERET SE LEHETETT VALTOZTATNI jailbreak nelkul te 8 eves, sms visszaigazolas stb."

    Pontos copy, úgyhogy szállj le kurva gyorsan a magas lóról vagy kirúgom alólad. Ha annyira hülye vagy, hogy fogalmazni sem tudsz (bár szerintem csak a nagyon nagy lúzer tévedésedet próbálod most ferdíteni és menteni a menthetőt), akkor jobb lesz ha még nagyobb csendben maradsz.

    Anyázzak én is, hogy mekkora szar a Nokia, mert még mp3-at sem tud lejátszani? És utána küldjek neked egy 2110-est?
    Remélem érzékeled, hogy most nagyon nagy hülye voltál....