171
  • llaszlo
    #171
    Láttam máshol is mekkora hülyeségeket írkálsz szóval inkább hagyjuk, idióta vagy.
    Nem abból vezettem le, hogy téved, hogy nem dolgozik nagy cégnél sőt azt sem feltételeztem, hogy hülye. Ezeket a baromságokat csak te írtad.
    Hanem megkérdeztem, hogy mindaz amit leírt annak mi az alapja. Azért, mert ő így gondolja attól még az nem úgy van.
  • Sir Ny
    #170
    Sajnos neked van hülye logikád. Abból, hogy kvp nem dolgozik nagy cégnél, nem vezetheted le, hogy téved. Ez hülyeség.
  • narumon
    #169
    Csak megjegyzem, hogy a BMW beperelte azt a kínai autógyártót (és megnyerte a pert) amelyik az X5-re kísértetiesen hasonló autót "tervezett"
  • llaszlo
    #168
    Elég hülye és elvont logikád van.
    Én csak megkérdőjeleztem annak a hitelességét amit ő írt, mivel csak szerinte van így. És ha ő ezt így magától látja akkor már csak valami "látó" lehet.
  • llaszlo
    #167
    Légy erős az autóiparban is perelnek a formatervek miatt még jobban, mint az IT-ben.
    Az audi perelte a nissant vagy fordítva egy "Q" típusjelzés miatt.
  • darph
    #166
    "Leutánozták a Microsoftot, csak nem szart árultak, hanem középfinom minősget iparművészeti köntösben"

    Kérlek mesélj még!
    Kiváncsi vagyok hogyan fejlődött ki a dos-ból meg a windows-ból a unix alapú osx/ios.
  • morden
    #165
    Alsós IT töriórán ( ennél kockább szöveg nincs a világon :D ) úgy tanultuk, hogy az IBM nyiltát tette a PC-t ennek hatására sok gyártó kezdett egymással versenybe és bumm most ott ülsz a gigaherzes terrás csilivili gép előtt használtan 30 ezerből, az applel nem pont így lett volna :D
  • morden
    #164
    Gondolom ha apple szintű vezetők lennének a BMW-nél akkor be is perelnék az összes olyan autógyártót ahol 4 kerék, elől motor, középen 4 ülés , végén csomagtartó lenne, ( természetesen előtte levédetnék a formát, a tárgyalás előtt meg egy kis photoshop csak az íze kedvéért véletlenül :D )
  • G_ArchAngel #163
    Lehet neked kimaradt az alsos IT tortenelem, de az Apple miatt tartasz itt es nem parancssorokat gepelgetsz.

    (nem, nem loptak el a Xerox (ki is dolgozott annal a cegnel akkor?) grafikus feluletet, fizettek erte reszvennyel, jobba tettek, majd az MS ellopta)
  • G_ArchAngel #162
    Masik forumba mar be lett linkelve, volt mukodo tablet design, nem volt kotelezo lopni.
    Mi lenne, ha az osszes Renault ugy nezne ki, mint a BMW-k, csak eltorzitott aranyokkal?
    Bizonyara a bajorok boldogok lennenek a bok miatt...
  • morden
    #161
    Az applenek ez az alapfilozófiája, megcsinálni valamit, aztán körömszakadtáig levédeni joggal, tűzzel vassal, míg pl az IMB nyíltá tette a PC-t, ha annak idején az apple nyer akkor kb 1990es évek szintjén lennénk most is
  • morden
    #160
    Szerintem is a világot, főleg a műszaki fejlődést ez viszi előre amit az apple csinál, pereskedik ezerrel, ahelyett, hogy megértené annak a görög mondásnak a lényegét, hogy a másolás a legszebb bók :D (persze év végén a részvénykifizetésnél ezt nem lehet elsütni :D )
  • G_ArchAngel #159
    //"Nem "látnok", mint a számítástechnikai gurunak tartott Jobs, de fenn tudja tartani a cég innovatív szellemét. " ha az innováció azt jelenti, hogy különböző bíróságokra photoshoppolt képekkel tíltják meg a konkurenciának a másolt, lopott ötleteket felhasználó tabletek árusításást akkor egyetértek ezzel a mondattal :D
  • morden
    #158
    "Nem "látnok", mint a számítástechnikai gurunak tartott Jobs, de fenn tudja tartani a cég innovatív szellemét. " ha az innováció azt jelenti, hogy különböző bíróságokra photoshoppolt képekkel tíltják meg a konkurenciának a tabletek árusításást akkor egyetértek ezzel a mondattal :D
  • Sir Ny
    #157
    Ööö. nem írtad, de a logikád erősen azon a vonalon mozgott, hogy ha igaza van, okos, tehát nagy cégnél kell dolgoznia; de nem dolgozik nagy cégnél, tehát hülye, tehát nincs igaza.
    Mondd, van akváriumod?
  • narumon
    #156
    Nekem kéne védekeznem? Miért? Miről? Te vagy az aki hülyeségeket irkál és amikor ezt szóvá tesszük akkor akkora terelésbe mentél át, mint ide Buda....
    Ennyit erről...
  • llaszlo
    #155
    Én legalább nem írok több mondatos baromságokat, mint te. Röviden tömören összefoglalom, hogy hülyeséget írkálsz.
  • Alien_AM
    #154
    ja bocs volt egy negyedik ertekelheto kommented is amiben nagyon sok informaciot es ervet hoztal fel, nagyon sokszinu kommunikacios kezseged van minden elismeresem:

    "Ezt így honnan iq-ból??? LOL Te biztos valami látó lehetsz"


    Sokat hozzatettel ehez a temahoz pista :D
  • Alien_AM
    #153
    Erre is szamitottam, erre a hangvetelre, altalaban ez tortenek mas applefan topicokban is, mikor mar nem tudnak vedekezni, mert nincs erdemi informacio vagy erveles.

    Koszonom.


    LLaszlo ebben a topicban vegigneztem 3 commented volt mindharomban 1 mondat volt ami igy nez ki kb: hulyesegeket irkal, baromsag, honnan vettel ilyen hulyesegeket, marhasag

    Es meg en vagyok a verpista XD
  • llaszlo
    #152
    @Alien_AM
    Ritkán találkozni ekkora marhával. :) :) Annyi baromságot amit itt összehordtál. LOL Te sokkal inkább vagy 10 éves vérpistike, mint az általad kritizált személy.
  • narumon
    #151
    Kisfiam te kurvára el vagy tévedve! Egyrészt 33 vagyok, ha anyámat is belekevered a történetben akkor én vagyok az aki neki telefont vesz és fizeti a számláját és nem fordítva.

    Azon kívűl sehol nem írtad, hogy iphone 2G-ről beszélsz, ha meg folyamatosan arról beszélsz az már akkora epic fail, hogy virít.

    Ezt írtad: "Uristen :D Azt hogy csinaltad? azert en megnezlek jailbreak nelkul te mit tudsz rajta csinalni telefonalason kivul, pont hogy az iphone az elso telefon a vilagon ami hasznalhatatlan volt feltores nelkul ember !
    MÉG HÁTTERET SE LEHETETT VALTOZTATNI jailbreak nelkul te 8 eves, sms visszaigazolas stb."

    Pontos copy, úgyhogy szállj le kurva gyorsan a magas lóról vagy kirúgom alólad. Ha annyira hülye vagy, hogy fogalmazni sem tudsz (bár szerintem csak a nagyon nagy lúzer tévedésedet próbálod most ferdíteni és menteni a menthetőt), akkor jobb lesz ha még nagyobb csendben maradsz.

    Anyázzak én is, hogy mekkora szar a Nokia, mert még mp3-at sem tud lejátszani? És utána küldjek neked egy 2110-est?
    Remélem érzékeled, hogy most nagyon nagy hülye voltál....
  • Alien_AM
    #150
    Ez egyertelmu volt ezert is irtam hogy megvettek neki a szulei a mostani uj telefont es fogalma sincs mi volt az igazi iphone a megjelenesekor.
  • G_ArchAngel #149
    Sehol nem írtad, hogy miről beszélsz. Általánosan iPhone-t írtál.
  • Alien_AM
    #148
    De adok neked egy 2g holnap feladom postan hard resetelem es ha valtoztasz benne braek nelkul hatteret akkor igyen veszek neked egy iphone 4-et ok?

    idiota
  • Alien_AM
    #147
    Latszik hogy fingod sincs az apple termekekrol.
    En a regi verziorol a 2g es sima 3g verziok megjeleneserol beszeltem en megvettem minden verziot es amig nem jailbreakeltem nem lehetett hatteret valtoztatni es meg 1millio opciot nem tudott amit egy masik 1 ft os nokia tudott, meg fajlkezeloje se volt, ssh val kellett szopni.

    Ugyhogy nekem te ne magyarazz attol hogy anyad most igy 13 evesen megvett neked egy iphone 4et es most tudsz benne allitani hatteret, en nem errol beszeltem kisgyerek.
  • narumon
    #146
    Igen, azért a második felére inkább nem írtál semmit csak lapítasz mint szar a fűben... mert így vagány. Félinfó féligazság...
  • narumon
    #145
    "Uristen :D Azt hogy csinaltad? azert en megnezlek jailbreak nelkul te mit tudsz rajta csinalni telefonalason kivul, pont hogy az iphone az elso telefon a vilagon ami hasznalhatatlan volt feltores nelkul ember !
    MÉG HÁTTERET SE LEHETETT VALTOZTATNI jailbreak nelkul"

    Mit nem tudok vele JB nélkül megcsinálni??? Nem tudok hátteret változtatni? Csak tudnám, hogy nekem, hogy a picsába sikerül... :o

    Miért ugat bele mindig olyan valaki aki nem látott még iphonet közelről.
    Meddig kell még a fasz mantrákat ugatni, amit a szomszéd barátjának az öccsének a szobatársának a fia mesél? És miért kell mindig elhinni. Nézz meg egy iphonet utána ugassál mert addig kibaszott hiteltelen akármit is mondasz....
  • coolbboy83
    #144
    Félelmetes ez a topic, jó lenne már bezárni !!! Ennyi baromságot amiket itt írnak néhányan már régen láttam... de lehet itt mindennapos.

    A PC-m és a Mac-em is nagyon jó... de ez a kis SGI Tezro sem ócska a 2 db MIPS processzorával és IRIX Oprendszerrel :-) az is tuti minőségtelen vacak... :-D

    SEGGFEJEK !!!!
  • Doktor Kotász
    #143
    "Az iphone nekem az a telefon amit már nagyon régen szerettem volna. Egyszerű a kezelhetősége, nem kell hekkelnem, rootolnom meg semmivel sem foglalkoznom, csak bekapcsolom, böngészek a milliónyi elérhető program között és közben mindent egyszerűen és gyorsan meg tudok csinálni amire csak szükségem van"

    Hát ez mindegyik telefonomra igaz volt. Ha bekapcsolom, működik.
  • hurkaur
    #142
    te gecihulye vagy uristen :D:Dd
  • Alien_AM
    #141
    elmondom hogy cidiabol fel tudod hekkelni es lesz sms visszaigazolas
  • Macc
    #140
    Te sztem siman hulyenek nezed a zsirafot is, nem? Mert a farol eszik...
  • llaszlo
    #139
    Ekkora baromságokat meg honnan szedtél? Nem mellesleg androidon sincs sms visszaigazolás. Elméletben talán, de gyakorlatilag még soha nem láttam olyat a telefonomon, hogy "üzenet kézbesítve". A régi telefonjaim mind tudták ezt, de az általad űberfaszakirálynak tartott android nem tudja. Szóval ne gyere ilyen nem létező baromságokkal.
  • eNMi
    #138
    :) valakinek szopni is kell. legalább élvezi.
  • G_ArchAngel #137
    Te direkt szopatod magad?
    A legregebbi iPhone-okon tenyleg nem lehet, de azota siman, mindenfele hulyeseg nelkul lehet hatteret valtoztatni.
    Talan, ha fikazol valamit, nem a 2008-as infokra kellene tamaszkodnod.
  • eNMi
    #136
    Úristen!

    .... áááhhh, a többit inkább kitöröltem
  • SlickAdam
    #135
    nem lehetett hatteret valtoztatni... micsoda deal-breaker! :D
  • Alien_AM
    #134
    "Az iphone nekem az a telefon amit már nagyon régen szerettem volna. Egyszerű a kezelhetősége, nem kell hekkelnem, rootolnom meg semmivel sem foglalkoznom, csak bekapcsolom, böngészek"

    Uristen :D Azt hogy csinaltad? azert en megnezlek jailbreak nelkul te mit tudsz rajta csinalni telefonalason kivul, pont hogy az iphone az elso telefon a vilagon ami hasznalhatatlan volt feltores nelkul ember !
    MÉG HÁTTERET SE LEHETETT VALTOZTATNI jailbreak nelkul te 8 eves, sms visszaigazolas stb.
  • narumon
    #133
    Viszont amire próbáltam rávilágítani az azért átment nem?
    Egy 400e forintos öltöny nem tízszer kényelmesebb mint egy 40 ezres, csak pont annyival, hogy jobban áll az emberen. Van akinek ez megér 360e forintot van akinek nem. És nem ugyanazok az igények, amit itt a levente nevezetű gyerek nem tud megérteni, hogy ha nekem egy kurvajó öltöny kell akkor veszek egy Armanit és nem érdekel, hogy a bomberdzseki melegebb télen.
    Vagy hogy másik példát mondjak; a magánházunkat most cseréltük el lakásra. Van akinek fontos a magánház én néhány év alatt úgy kiábrándultam belőle, hogy most lubickolok, hogy végre lakásban lakunk! Igények, igények!
    Hogy az egészet telefonra is levetítsem (és akkor jöhetnek rám a köpködések, mert aki konkrétumot ír egy forumon azt utána mindig könnyű köpködni). Az iphone nekem az a telefon amit már nagyon régen szerettem volna. Egyszerű a kezelhetősége, nem kell hekkelnem, rootolnom meg semmivel sem foglalkoznom, csak bekapcsolom, böngészek a milliónyi elérhető program között és közben mindent egyszerűen és gyorsan meg tudok csinálni amire csak szükségem van. Meg tudnám ezt Androiddal is csinálni? Igen valószínűleg, de telefonból megint csak egy olyat kéne vennem ami iphone4 árban van, vagy alig alig olcsóbb. ZTE-vel is meg lehet sokmindent csinálni, csak ne mondják nekem, hogy ugyanaz meg ugyanolyan mert ez egyszerű hazugság.
    Tény, hogy most már még nehezebben váltanék, egyrészt mert nagyon megszoktam, másrészt van jópár tízezer forintnyi appom amit már megvettem, és a következő iphoneon is működni fognak ha váltanék akkor meg az androidos teló árához hozzá kéne adnom az összes előzőleg megvett szoftver (legalábbis azokat amiket ezután is meg kéne vennem - warezpisták kíméljenek).
  • William Hunter
    #132
    Bár 2009 novemberi az adat és nem is globális, de az arányokat jó szemlélteti.
    3 éven belüli laptop meghibásodás:
    Asus - 15.6 %
    Toshiba - 15.7 %
    Sony - 16.8 %
    Apple - 17.4 %
    Dell - 18.3 %
    Lenovo - 21.5 %
    Acer - 23.3 %
    Gateway - 23.5 %
    HP - 25.6 %
    Forrás:SquareTrade
    Szvsz az első 5 között olyan kicsi a különbség, hogy a választást nem igazán kellene befolyásolnia.
    Ui.: tudom a statisztika olyan mint a bikini