• winnie
    #23
    "Add össze egyszer ha teheted és látni fogod, hogy 6 - 7 millió Magyar TV -t néz esténként"

    add össze te. nem nagy művészet veszel este egy bármilyen műsort (szerda. house), veszed a közönségarányát és nézőszámát (632e, 15,3%) és felszorzod. és rájössz, hogy elég nagy butaságot írtál)

    a te világodban egy random család elvonul a lakás 4 zugába és internetezik. a való világban a család néhány tagja leül a tévé elé és ejtőzik, beszél, laptopozik. a tévézés nem kicsit társas elfoglaltság, sok családnál az egyetlen, ami összehozza őket 5 óra után, miután vége a melónak.

    "Sorozatot, Filmet a paraszt nem néz TV-n mert letölti és megnézi reklám nélkül."

    én sosem néznék például, de rengetegen, mág azok közül is, akik letöltenek, dettó tévéznek. én is érveltem azzal errefele, hogy mennyivel jobb, ha az ember sajátmaga dönti el, mi legyen a tévében, de az már-már a kultúra része, hogy a néző a tévéra bízza magát.

    nincs ebben semmi parasztság - max a részedről, hogy másokat parasztozol.

    "Érdekes kvíz műsorok sincsenek már a nagyon okosak rég neten játszanak, meg amúgy is Vágó nélkül eleve bukta."

    az elmúlt időszakban inkább vágó nélkül volt siker - vágóval meg bukta.

    "Szerintem barom nagy kamuzások folyank itt a nézettséggel kapcsolatban."

    csak nem vagy képben annyira, mert magadról és a környezetedről van fogalmad, és meg sem fordul a fejedben, hogy másképpen is élheti az ember az életét.