banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Jeffjohnson
    #6507
    "Japersze bedobom az arcába Alt-al az aztán nagy leadelés, most komolyan játszottál te egyáltalán ebben a játékban CV-vel?"

    CL, DD jól fordul. BB-vel lehet okosan minimalizálni a károkat. CL benyomja a skilljét, akkor dobhatod az arcába (gondolom erről se tudtál) nem sok fog találni. Nem beszélve a kis vadászáról, amivel ha nincs vadász kíséret szintén hasonló történik.

    "-van vadászrajod, tudod használni ugye, meg van szemed tudod használni ugye? csak 20 kilóméterről észre lehet venni az ellen torpedóbombázóit, hú de nagyon neéz felkészülni rá annyira hirtelen érkeznek, váááóóó"

    -Érdekes a BB-vel miért nem tudod használni a szemed? Ellenfél vadász kísérettel hozza a TB-it akkor pontosan mit is csinálok a vadászommal? Hát semmit, mert az ellenfél vadásza elkezd lőni. Ellenfél CV-je 1 el nagyobb szintű akkor a vadászai pont annyival erősebbek, hogy 1v1-et sohasem tudok megnyerni.

    "-lassan kezdem érezni hogy túl hülye vagy ahhoz hogy vitatkozzam veled, kezd lerohadni az agyam a hülyeségeidtől, tök ugyanaz a helyzet AP és HE lőszerrel mint Torp és Zuhanóbombázókkal, mert fuck logic"

    -Személyeskedést hagyd meg otthonra. A két külön sebzésnek és annak hatásainak éppenséggel megvan a lényege de gondolom erről sincs
    halvány lila gőzöd sem, hogy ezt okosan, hogy lehetne kihasználni mert ha lenne nem írnál ilyeneket.

    "- a csapattársaid golyófogók majd megoldják, a vadászaid feladata hogy torpedóbombázódat védd"

    -Aha, akkor a fighter beállítás minek is van a játékban? Én kifejezetten a support szerepkör miatt kezdtem el játszani CV-vel.

    "-Kérlek mesélj az RNG-ről, biztos hogy a torpedót nem oda dobja le ahova Alt-al utasítom ugye?"

    -Nézz utána, nem ártana....

    "Ha valóság kell csatlakozz a hadsereghez. Ez egy játék."

    -Végre valamiben egyetértünk. Jól lenne már a játékszabályokat is megtanulni nem pedig sírni miatta.

    Ti mást sem csináltok csak sírtok miatta, mikor lehetett tőled bármilyen konstruktív ötletet olvasni? Soha, sem. Csak személyeskedni meg rinyálni tudsz. Meg bizonygatni a semmit 6 kör után.
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2015.07.30. 16:00:49