banner
A Wargaming új MMO játéka
  • kailee
    #2543
    az a baj hogy a mai világhoz mérten számoltok mindent és lovagoltok a randomon.

    Régen:
    Valóságba. Ha ellőt az ágyú a másik hajóig nem volt számozás, hogy úú na most csak 400at sebzet úú most csak 200at máskor meg 23-15 ezret. Volt a kőkorszaki találmány a távcső amivel néztek a hajót amit lőnek. jelentették, hogy talált, mert látták hogy robban a golyó vagy nagy robbanás volt. De kb ha távolról lőtték egymást akkor csak azt látták hogy ég és füstöl, vagy nagyot robban. nem szórakoztak ilyenek kell, hogy na 800at lőtt bele. addig lőtték még el nem süllyedt vagy harc képtelené nem vált.

    Most:
    Hiper csúcs szuper követők vannak még talán a rakétákba is beépítik a jeleadót, hogy talált, nem talált gps-el bemérik lézer célzó anyám tyúkja. és nagyon azt várjátok el itt is, hogy ugyan úgy mutasson ha te rácélzol elvárod hogy találjon, ha tlál elvárod hogy lövedékenként 80-9000 ret verjen bele. De ez nem így működik.

    és még mielőtt dantes megint rákezd, hogy de páncélzat. ha lesz hanem lesz, a jelenlegi rendszer azt szimulálja, ami régen volt. maximum a szórást kell beálítani mely random intervallumok között játszódjon minden.