banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #20905
    Eleve nem sok T10-es csatám van, inkább Ranked/CB, Randomot keveset megyek. Mondjuk nekem nincs legendary modulom, de nem hinném hogy csak emiatt olyan pontatlan. Ez még nem is lenne olyan nagy gond, de pont a nagy kaliber miatt, ha be is találok, az 90%-ban overpen. Persze nekem is volt vele jó köröm, amikor tényleg betaláltam, sebzett is, de ez nagyon ritka. Nekem annyira nem jött be. Am ha jól emlékszem, eddig minden 1 salvo-s top sebzésemet Yama-n lőttem, a legutolsó 90k körül volt, ha nem csal az emlékezetem, ez sem igazán a Yama mellett szól.

    Az 50M-es szuper shipes ár elvileg korlátozhatná valamennyire azoknak a játékosoknak a számát, akik meg is tudják venni, de creditet is lehet valódi pénzért venni => tehát elvileg a 200 csatás Pistikének is lehet Edgarja. Az hogy a Yoboy-os csávót kb 15 sec alatt szétkapták, azért elég beszédes. A WG biztos nem fogja korlátozni a számukat, az indok bármi lehet, de sztem ők is az 50M-ra hivatkoznának. Am meg én nem vettem észre hogy olyan sok lenne belőle. Plusz: három jó játékos aki összedolgozik, igazából bármilyen hajóval képes előnyhöz juttatni a csapatát (ami ettől még végződhet vereséggel, hiszen a 3 v 12 azért még igy is necces)