banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lonvard
    #20390
    Imádom ezt a játékot. Bele lehet csömörleni, ha éjjel-nappal ezzel bassza az ember az idejét, én is mindig megcsömörlök. Viszont 2-3 hónap pauza után tegnap beültem a Grafba meg a Scharnhorstba, és gyönyörű csatáim vannak. Tegnap csak vesztettem, viszont top 2-ben benne voltam saját oldalról, szóval mindig utoljára lőttek ki, vagy életben is maradtam. Az ilyesmit szeretem. Most volt Graffal egy elképesztően izgalmas ütközet, ellenség 4 kört foglalt egyszerre a végén, én maradtam saját oldalról meg egy anyahajó, ellenségtől volt anyahajó, csatahajó, romboló. Abszolút vesztes csata volt már, 800-500-körül voltak a pontok. Saját anyahajó érzésem szerint nagyon ügyes volt, folyamatosan támadott mindent, spottolt, ment foglalni a kört. Én a másik kört foglaltam, közben támadott romboló, csatahajó. Ezek ilyen lesérült hajók voltak már, szóval átgázoltam rajtuk. Egyszerre foglaltam a kört, lőttem ki két hajót, és üldöztem az ellenség anyahajóját, miközben támadtak a repülők. Graffal az ilyesmi szokványos egy ütközetben. :D A repülők már csak rám jöttek, a torpedósok miatt ki kellett kanyarodnom, és akkor nem is tudom hogyan, de ilyen 950 pontnál, spottolta a saját anyahajó az ellenségest lőtávolban. 15-16 kilométer. Első sorozat 9000 hp, maradt neki pár száz, és akkor 979 pontnál kapott még egy sorozatot, és meglett a csata. Ááá, ilyen utolsó pillanatos fordításom talán még nem is volt.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.01. 12:49:31