banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Paradoxon61
    #20381
    Amit írtam, azt általánosan írtam Plata, nem személynek célozva. A játékstílus így jó én is ezt csinálom, csak Wows-ban a botok ellen reggelente, amikor a saját csapat java is bot. Nem érdekel a vereség, jókat röhögök néha a saját, de legtöbbször a botok húzásain. (Tegnap egy bot cirkáló hátulról egyszerűen belém jött és kitolt a ködből, naná hogy kapásból kilőtték a DD-met.) Akárcsak a normál csatákban ahogy 1-2 kretén szokta. Nevettem rajta. Nem játszok a Wot-al már évek óta. Lesújtó véleményem van róla, inkább nem részletezem. Az AW meg kimondottan csak a botok ellen jó, főleg amióta a csetepaté van, mert a gyökerek ezt beviszik a játékba is. Néha még a botok elleni csatánál is a harc helyett egymással kakaskodnak, mert az egyiknek orosz zászló van a tankon a másiknak ukrán vagy lengyel. Komolyan mondom az embernél idiótább lény nincs e földön. Régen Wot függő voltam én is. De még az első években csak, amíg a páncél az páncél volt, a heavyt nem egy dombtetőről szedték ki meggymag köpködővel gyenge pontot célozva amit kisírtak maguknak a könnyű tankkal rohangálok, hanem megkerülték és hátulról vagy oldalról bedarálták, ahogy kell. De hagyjuk inkább, néha nézek 1-1 videót és egyáltalán nem lesz tőle kedvem visszamenni. :) Meghagyom azoknak, akiknek ez így tetszik.