banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #20380
    Hát bocs,de ha ismernél tudnád hogy kicseszettül szarok a ranglistára meg ilyesmire.
    Amit én a Wot-ban művelek az színtiszta szórakozás,pró játékosok haja kihullik attól amit én le ökörködök,de nekem akkor is szórakozás.
    Először is asszem az mindent elmond hogy a kedvenc kitüntetésem a kamikaze.
    Másik hogy gyors tankokkal nem tudok játszani mert nincs az az isten hogy én nyugiba maradjak vele,nekem randalírozni kell és az ellenség közt cikázni.
    Általános játék stílus könnyű tankkal az kimerül a trollkodásban meg a kapjatok el balfékek stílusban.
    Ugyanakkor Is7-ben sík terepen és jó pályán jön a Brace for impact noob stílus.
    Ha ezek után azt mondod hogy érdekel a wn8 meg ranglista akkor baj van,nálam a buli és a szórakozás az első.
    De WoWs-ban sem érdekel a rang,nem is játszom ranked csatákat,kb minden második szőkőévben.De ott szórakozni sem tud az ember és ha sok a marha gyorsan elmegy a kedvem.
    Mellesleg Wot-ban a hülyeséget preferálja az RNG.tapasztalat,akkora baromságokkal nyertem már csatát hogy csak pislogtam mint rozi a moziban.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.26. 19:28:31