banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Rue East
    #203
    ezt nem értem miből szűröd le, itt is ugyanúgy manőverezni kell (alapvetően capture the base játékmód van), nagyon is sok múlik rajta, csak itt a sebességek azért reálisabbak, pályák sokkal nagyobbak, a páncélátütés sokkal egzaktabb dolog, az összecsapások távolságát szinte csak a terep korlátozza, az esetek kb 2/3ában egy találattól rögtön kaputt, azt se felejtsük el, hogy itt neked kell végezned a megfigyelést/felderítést is (ilyen téren azért a kommunikáció elfogadható szokott lenni csapaton belül)
    amire te gondolsz szerintem, az a wot féle játékstílus, hogy pörögnek az események és másodpercek alatt kell kiélezett szituációkban döntést hozni az itt valóban nincsen meg (ez a wotban is mesterségesen van megteremtve)

    utolsó mondatodat nem értem, szerintem semmiféle összefüggés nincsen a két dolog között, sőt éppen ellenkezőleg, ahogy lentebb is említettem, szerintem minden játékban mindig is lesznek jobbak (jobb képességűek) és kevésbé jók, fejlődő képesek...stb, bármilyen "egyszerű" is egy játék
    a kérdés az, hogy a wot egy könnyen kezelhető/elsajátítható játék? igen
    attól, hogy tudod irányítani, jól is fogsz játszani? egyáltalán nem

    félre értés ne essék, nem akarlak megtéríteni vagy ilyesmi, én magam is letoltam a wotban majd 10k csatát (sőt, volt amikor még élvezetes is volt :D), de azért kezeljük a helyén a dolgokat :)