banner
A Wargaming új MMO játéka
  • ozimak
    #20297
    Vagy amikor egyik oldalra megy 10 hajó, a másikra 2. Náluk ugyanez fordítva, és akkor a mi 10 hajónk szenved megölni azt a 2 szerencsétlent. Amikor végre nagy nehezen kilövik az egyiket, akkor meg megy a hajtóvadászat az ellen az egy szerencsétlen hajó ellen 6-8 hajónkkal. És csodálkozunk, hogy addigra a másik két cap már a pirosaké, és megy a bekerítő hadművelet. Crossfire mindenhonnan... de ők büszkén elfoglalták azt az egy árva capet és kilőttek 2 hajót... Pontban atomvesztésre állunk, hajóban jóesetben még csak kicsit. Ezután jön az ellenfél counterthrow-ja, és az okosok beleöngyilkolják magukat a mieinkbe. Majd a végén diadalittasan konstatálja a mi csapatunk, hogy meeeeekkora taktika volt és szanaszéjjel vertük őket :D Én meg fogom a fejemet :D

    Caliph: Scharni jó rankedben. A dispersion az wonky sajna... :/ De nagyon jól bírja csatát. Brawlingra is tökéletes a torpok miatt, secondary se rossz. Azzal kezdtem én is a bronz ligát. Aztán be kellett állnom DDvel játszani, mert egyszerűen nem kaptam egy értelmes matchmakinget se normális DDvel. Shiratsuyu-val (full torp build) meg Haida-val (hydro mod) tolom a bronz ligát jelenleg. Még így, hogy nem vagyok egy kimondott DD player, is jobbnak érzem az esélyeinket :)