banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #20161
    újabb WG agymenés: support carrier... bénitó bombákkal,ami megakadályozza hogy a célpont használja a fogyóeszközeit. minél több bomba talál annál tovább,akár percekig. nem tudsz javítani,nem tudsz healelni,nem lesz radar hydro semmi.
    továbba speciális zavaró bombák lesznek,pl egy egy radaros hajó ha radarozik azonnal kikapcsolja a radart és indul a cooldown ha rádobod. ha saját ddre dobod miközben radarozzák,tovább tart amig vizuálisan megjelenik a radar hatására az ellenfélnél
    légi füst dobás,ami ugyanaz mint egy dd-n lévő füst,csak levegőből dobod a saját csapattársaknak....

    elment az eszük...mennél előre BBként kapsz egy ilyen stun támadást ,aztán leégetnek a fenébe,nem tudsz javitani stb
    vagy kerget egy sub,megpingel és nem birod levenni ... :D

    csodás ötlet. elvileg a tankosban is van ilyen az artynak,én már rég nem toltam és ott is utálja mindenki..csak ott az arty nem tud spotolni magának,itt viszont a carrirer simán...omg....

    lassan jöhetnek a tomahawk rakéták és a többi szar is.
    értem hogy arcade game,de akkor is

    ja és külön classként lesz kezelve,szal simán lesz olyan meccs,ahol nem csak support cv hanem strike cv is van,szal még tutibb lesz az élet :D

    sokszor úgy érzem hogy szándékosan akarják kicsinálni a jelenlegi játékot,hogy minél többen otthagyják,aztán jöhet a wows2. ha magától hagyja ott a user a játékot akkor nem lesz rinya,amikor bukja a sok igazi pénzért vett hajót meg a többit amit belenyomott..
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.03.24. 15:35:36