banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lonvard
    #20002
    De minek ennyi hajót kihúzni? Én azon igyekszem, hogy adott kategóriában találjak 1-et, amivel aztán szeretek játszani. Neked ez meg már a nem tudom hányadik 10-es sorod. :)

    Akizuki: hát izé. Grafhoz képest matekegyenlet vele a játék. Graffal mi a játékom? Valamelyik értelemszerű irányba elindulok, csata elején lövöldözünk kicsit, ügyelve hogy ne kerüljünk túl sok hajó célkeresztjébe, aztán később majd alakul ahogy adja magát a helyzet. Könnyed, nyugis játék, és mindig van damage.

    Akizuki: Na, itt a tűzerős romboló. Megyünk a körbe! Na de 8-as szint, és hiába 6,1 a rejtőzés, csomó rombolónak ennél kisebb lesz, tehát kicsivel előbb látnak meg, ezzel pedig magamra szabadítom a pokolt. Plusz radaros hajók. Na melyik hajók radarosak? Lista kellene, az nincs, tehát sose tudom. Tehát akkor ugyanott tartok, mint kageróval, hogy megyünk is a kör felé, meg nem is megyünk. Tucatnyi változó kavarog a fejemben, amik boríthatják a nyitó taktikát. Megy az agyalás, közben a csapat szükségét érzi hogy instruáljon, hogy mért nem megyek ide vagy oda. Érzem, hogy a legfontosabb egységgé váltam felderítés és körfoglalás szempontjából, de közben számolok az ellenfél váratlanul bekövetkező ellenlépéseivel. Ezek szorításában vergődve próbálom aránylag kevés sérüléssel megúszni az első 5 percet. :D

    Kageróval azért vergődtem, mert azzal se repülő se romboló nem láthatott meg. Akizukival azért vergődöm, mert ugyan van képességem elbánni repülővel és rombolóval, de közben szarrá lőnek más irányból. Egy helyezkedési hiba, vagy csak balszerencse, és kapom a súlyos büntit. Mögöttem a cirkálók és BB-k meg élik világukat, úszkálnak, távolról lövöldöznek. Akkor talán nem mondok újat, hogy a legnehezebb játék magas tierben a rombolókkal zajlik. Mindent számításba kell venni, a rombolók fajtáját, amikkel találkozunk, van-e hordozó, van-e radaros, honnan érkeznek a kör felé a hajók, domborzat, hajókat számon tartani, hogy nehogy váratlanul egy sziget mögül előtörjön valami, ésatöbbi ésatöbbi. Kageróval 8-as szinten ugye volt egy csomó csatám, aminél nem kellett ennyit agyalni. Mert eleve nem is mentem bele kétes szituba az esélytelenségem folytán. Akizukival meg alkotni akarok. Talán hibásan fogom fel a szerepét. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.01.20. 13:16:21