banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #19979
    BBből szénért asszem most Kearsarge , pommern,meg marco polo van. Pommern szerintem fölöslegessé vált az új schlieffen vonal miatt,de jó kis csatahajó .
    olasz BB vonal nekem nem tettszik,Marco Poloról igy nem tudnék nyilatkozni,hogy jó e.
    Kearsarge meg különleges az inditható rakétás repcsik miatt,meg ágyú is van rajta bőven,oda tud csapni.

    Amig nem jött be az új német csatacirkáló vonal,én a pommert vettem volna ki,igy maradt a kearsarge,ha mindenképpen BB küzöl kéne választanom. de én jelenleg nem venném ki egyiket sem.

    DDnél marad a Marcau,Z44 , Neutrashimy hármas. Itt már nehezebb a választás szerintem

    a z44 igazából a német torpedó boat,12km torpikkal,amik viszonylag gyorsak is,viszont nem kap hydrot mint a többi német dd.jó álca is jár hozzá.

    Marcau..tizes francia dd. én ezt választanám utoljára. gyors,viszont nem kap töltés gyorsítót....összeségében sztem a tech tree 10es,a kleber több mindenben jobb mint ez. gunboat típus.

    Neustrashimy...igazi hibrid.füst,légvédelem,nagyon jó heal,engine boost. két torony van csak,3 sec újratöltés,2x5 torpi 10km hatótáv...igazi taktikus romboló. amig acélért volt bent,nem érte meg,de szénért megérheti. olyan mindenre jó dd,de semmiben nem kiemelkedő.

    én a torpedós ddket szerettem mindig is,igy a z44et venném ki,de a neutra sem lehet lehet rossz választás szerintem