banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lonvard
    #19963
    Nem lehet olyan nagyon rossz a kanyarodása, ha egyszer romboló, szóval én a Fiji cirkálóval késharcolok rombolókkal, és annál csak jobban fordul. Meg amúgy szerintem fontosabb, hogy az ágyú fordulása valamennyire szinkronban legyen a hajó fordulásával, különben megfordul a hajó, az ágyú meg a másik oldalon marad. Meg én ugye Graf-fanatikus vagyok, és az a leglomhább cirkáló, viszont ezer extrával. Hasonlóságot vélek felfedezni az akizuki ágyúparkja, füstje, töltésgyorsítója és mittudomén milyen extrái között. Szóval én el tudom viselni azt a felállást, hogy egy rombolóhoz képest lomhább, viszont úgy fel van szerelve, hogy minden szituációban van mihez nyúlni.

    Kageróval az a probléma, hogy egyszerre van jelen az, hogy nincs füstje, és nem jó késharcban, tehát se romboló se repülő nem fedezheti fel. Ezek óriási gyengeségek randomban, mert nem tudja ellátni a feladatát. Nyilván van olyan szitu, amiben képtelenség kört foglalni, de az a gond, hogy akkor is kudarcot vall, amikor volna rá lehetőség, csak megtalálta repülő, megtalálta egy olyan romboló, amit más típussal le lehetne győzni. Csapat szempontjából az ilyen speciális hajó az gyengeség szerintem. Akizukival többször fogok megoldani olyan szitukat, amiket kageróval képtelenség, már csak amiatt is, mert képtelenség vele megoldani. :D