banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #19950
    A Fantastic igazából 1v1 Brawlon volt poént, ott simán leyoloztad az ellenfelet. Amúgy az általad is emlitett okok miatt cirkálók ellen nem túl hatásos, mivel ők is ki tudják fordulni a te lövéseid. A gunboatokat inkább BB ellen szokták használni. Azt is szokták vele csinálni, hogy benyomják az EB-t és párhuzamosan mennek a BB-vel (nem teljesen, de nagyjából). A BB ugye csak fél percenként lő, van idő ráputtyogni és utána megpróbálni kitérni. A magas sebessége miatt a BB-nek annyira elé kell céloznia, hogy a távcsőben már nem is látja. Magányos DD-t is lehet rusholni vele, ha befüstölte magát és onnan próbál kempelni. A DD-hez képest rossz álcájuk és a torpedók kis hatótávja miatt, szinte teljesen alkalmatlan támadásra, főleg ha az ellenfél menekül. Forditva viszont sokkal jobban használható. A svéd rombolókkal is hasonlóan kell kicsit játszani, bár azoknak jobbak a torpedói. Azok viszont sztem alkalmasabbak közelharcra, a tornyok jól forognak, a löveg gyorsan tölt. Ott azt szoktam csinálni, hogy nem fejlesztem ki a tűzvezető rendszert, meghagyom az alapot. A max lőtáv -1/2 km távig lövöldözök vele, igy ha menekülni kell, hamar kiérek a max lőtávomból és rögtön esik a spot is. Olyan igazi magyar "hátrafelé nyilazós" hajók a svédek.