banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Paradoxon61
    #19860
    Tűzoltóság!
    "Egy szó mint száz: A két tábor lehet, hogy meg van még mindig," Pontosan erről van szó. Megvolt, meg van és meg is lesz. A focis hasonlatod kicsit sánta ez esetben. Az oka is egyszerű. Ez NEM csapat játék csak annak próbálják nevezni. A foci az. A csapat és Te döntöd el, akartok e együtt játszani és megtenni közösen mindent csapatként a győzelem érdekében. Erről itt ez nem mondható el. Behajítanak egy csoportba (szándékosan használom a csoport szót csapat helyett), aztán vagy játszol vagy bámészkodsz, vagy harcolsz vagy idióta módjára össze vissza hajókázol csak, esetleg japánt játszva kamikaze leszel és ENNYI. Semmit nem tehetsz ez ellen, maximum azt, hogy nem játszol. Netán addig idegeskedel míg infarktust kapsz ha ideges típus valaki.
    Sem a társaságnak, sem neked, nekem játékosnak akár a COOP, akár a random csatában nincs lehetősége megválogatni kivel játszon együtt. Tehát én azt mondom, hogy ilyen esetben csapatnak nevezni a résztvevőket vicc, csapathoz méltó viselkedést elvárni tőlük meg hiú ábránd. 10 évvel ezelőtt ugyan ez volt a helyzet és most olvasgatva benneteket semmi nem változott e téren. :) No meg látom a COOP-ban is, hisz ott is megvan a hajókázok a legtávolabbi sarokba, elbújok egy sziget mögé nehogy kilőjenek, belerohanok a másik hajóba és 1 perc alatt végeztem is stílus hogy csak párat említsek. A legjobb hajnalban játszani COOP-ban. '-2 játékos, a többi bot. Mivel a játékos oldali botok sík le vannak butitva így rövid úton marad 2 játékos és az ellenfél botok. Néha az ilyen azért elég kemény menet tud lenni. :) Ilyenkor lehet COOP-ban 80 ezres sebzéseket összehozni. Amúgy esélytelen.