banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #19858
    #19852 Pedig a Leander már egy nagy ugrás az elődeihez képest. És amikor bejött az angol cirka ág, akkor még csak 6 seces füstje volt mindegyiknek, ami azt jelentette, hogy ha lehúztad a sebességet és elkezdtél füstölni, a füst már lejárt és simán kifutottál belőle. Azért ezt azóta rendesen felbuffolták. A lőtávja tényleg borzalmas, és messziről nem is túl hatékony a kis kaliberű AP lövedék, hiszen már a cirkálókról is könnyedén lepattan. Am ajánlom figyelmedbe a Huanghe "kinai" cirkálót, ami egy "kicsit" módositott Leander. -1 löveg, helyette AA, a füst helyett meg mozgó füst és képes HE-t is lőni. A saját tierjében nagyon OP, nemrég volt T6 CB, szinte minden második csatában volt Huanghe. (az első hét után korlátozni is kellett a füstös cirkálókat, mert tele volt velük a játék) A Fiji is jó sztem abban az ágban. Az Edinburgh már super heallel van ellátva és bár a lövegkaliber még mindig csak 152, a felépitményen keresztük csúnya sebzéseket lehet bevinni még a BB-knek is. Ráadásul valamikor kaphattak conceal buffot a brit CA-k, mert nagyobb detect rangere emlékszem. Az Edinre füst helyett már lehet rakni radart és a torpedói is 10km-re mennek. Igazából ennek az ágnak a két gyengesége a kis lőtáv és hogy nagyon könnyű őket kikapni, emiatt mostanában nem is túl népszerűek. Neptunnal pl nem is tudom mióta nem találkoztam. Edint se sűrűn látok. A Mino még gyakoribb, de sztem stilusában elég messze áll a klasszikus cirkálózástól, ezért nem olyan népszerű.
    (és igen, ha füstben spottolódsz, valszeg van egy dd a közeledben, aki spottol a csapatának, a felspottolt angol LCA-k meg ált elsődleges célpontok, hiszen a legkönnyebb sebezni őket)