banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lonvard
    #19852
    Hú de megszerettem a Leandert. Pedig miatta hagytam abba a játékot 1 éve. A Fuji felé menetelésben az utolsó akadály, de a 13,2-es lőtávjával, és a gyenge páncélzatával együtt a Graf jellegű páncélos cirkálókhoz szokott lelkemnek ez sok volt. Nem tudtam vele játszani, béna kacsának éreztem magam, aki csak célpontnak jó. 1 év után friss aggyal viszont ráéreztem az erényeire, a 9km-es rejtőzködésére, a gyors ágyúira, a füstölésére, meg a jó torpedóira, és elkezdem rombolóként használni, és úgy már nagyon jó kis játékélményt nyújt. Villámgyorsan meg is lett a Fuji. Na ez hasonló, csak 15,4-es lőtávval már inkább cirkáló, mint romboló, lehet úgy is használni mint a Leandert, és úgy is mint egy normál cirkálót. Még nagyon kevés csatám van vele, Leander után félek hogy nem lesz olyan jó, de azért ennek a hajónak meg van egy olyan feelingje, hogy na ez egy komoly hadihajó, már amikor indulnak a gépei, az is bizsergető élmény. Kurvajó lenne, ha lenne HE lőszer hozzá, így a csatahajók lődözése hasonlít arra, mintha kalapáccsal akarnék falat bontani. Amit azért már így az elején többször beszoptam vele, 10,1-es a rejtőzködése, tűzharc közepén beúszok 3-4 hajó hatótávján belülre de úgy hogy ne vegyenek észre, füstöt eregetek, leállítom a hajót, hogy nehogy kiúsztassak a füstből, ezek után tüzet nyitok. Detected. És ott állok a szarvihar közepén leállított motorral, nézem ahogy priority targetben egyszerre 4 hajó ágyúi fordulnak rám, és csak hápogni tudok, hogy ezt meg hooogy? Nem tudom hogy tudnak detektálni, ha valami 6 km-ről tudnának csak, ha füstben vagyok és tüzelek. Lehet romboló vesz észre ilyenkor.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.12.14. 13:58:07