
A Wargaming új MMO játéka
-
davidbog #13130 Maradjunk annyiban, hogy nem lepett meg ez a 3 löveges torony dolog. :D Bár azért biztos ami biztos egy blue printet szívesen látnék róla.
Feltételezem ez is olyan ocsmány kinézetű lesz mint a Hindenburg tripla tornyai. Ez esetben még egy tier 10 amit nem kell majd megszerezni. :D De legalább érdekes lesz látni, hogy hogyan is kellett volna megtervezniük egy 60k tonnás BB-t a németeknek hogy méretéhez képest normális tűzereje is legyen.
Egyáltalán nem meglepő, hogy eddig nem találták meg. Eddig semmilyen igény nem volt a német papír hajókra, maximum érdekesség képpen megemlítették őket. Nézd csak meg a wikipédián a H-class forrásait: a '80-as évek előtt alig volt egy-két könyv amiben szó volt róluk, később is csak alig egy tucat. Azok se kifejezetten a H-osztályról (vagy a többi papír hajóról) szólnak, és ezekről csak a főbb adatok jellegzetességek vannak leírva a könyvekben. A későbbi altervek, vagy elvetett tervek nincsenek.
Épp ez lesz a játék egyik előnye, hogy előkerülnek olyan dokumentumok amíg eddig nem. Pár éve én se gondoltam, hogy pont a németek 3 löveges tornyai lesznek az elsők. A Scharnhorst triplás tornyai után annyira nem meglepő, hogy más kaliberhez is voltak ilyen tervek.