• MoRT2195
    #6628
    Nem tudom mit írt genndy, nincs kedvem most elolvasni, de én is válaszolnék.
    Imi nem szokott olyat mondani, hogy old meg magad, és hasonlóak.
    Határidőt azért nem mond, mert ha nem adja ki akkora, akkor meg mindenki el kezd azért hisztizni. Meg amúgy is, szerintem nem jós, nem tudhatja, hogy mikor készül el vele, nem tudja előre mennyit foglalkozik vele egy nap. Lehet egy héten egyszer sem foglalkozik vele, de lehet, hogy egy nap 8 órát is rááldoz... Tehát ez kedvfüggő, dátumot max a megjelenés napján tudna halál biztosan mondani. Hidd el, én is várok sok mindent, de hát ez van, csak várni tudunk. Én az AC: Brotherhood teljes magyarítását várom már jó ideje, még januárban érdeklődtem, azt mondta a fordító, hogy még ebben a hónapban jön (vagyis január). De nem jött. Érdeklődtem még egyszer, hogy akkor mégis mikor jön, és már nem is mondott semmi konkrétat, csak, hogy ő kész és programozásra kész. Ezzel az infóval aztán kitörölhetem a valagam, de hát ez van, várok még tovább pár hetet, hogy folytathassam az Asssassin's Creed történetét. Nem így terveztem, de nincs mit tenni.
    Imi se nyilván azért nem adja ki, mert szívatni akar...

    UI: Szabadságot nem ilyenkor kell kivenni, év elején, télen, amikor semmit nem tudsz csinálni, hanem nyáron, és azt az időt értelmesebben eltölteni. Legalább is én biztos nem pazarolnék szabadságot arra, hogy játszhassak... a fejem fogom amikor azt látom, hogy sok játék megjelenésekor írják, hogy kivettek csak ezért 1 hét szabadságot.