• niof
    #12
    Bizonyos dolgokkal egyetértek, a Dirt3 tényleg egy nagy szar, ha még akarnak valaha jó részt csinálni a szériához, szerintem az első részt kéne alapul venni, a 3 autóival, grafikájával, pályáival. De ezeket az amerikaiaknak szánt visual rally elemeket, gondolok itt a pörgések oszlopok körül, meg nikecell táblák elcsapása, ezeket szerintem meg kéne hagyni a köcsög amcsiknak. Nem véletlen, hogy a hőn szeretett Ken Block (vagy hogy hívják) a nemzetközi rally világban sehol sincs, mert a normális rallynézőket, rajongókat teljesen hidegen hagyják azok a bohóckodások, amiket ezek művelnek. Vezetéstechnikailag persze nagyon látványos, de egy középszintű európai rallypilóta szarrá gyalázza egy hagyományos pályán.
    A Portal2-ben viszont nem értek egyet veled, szerintem nagyon jó továbblépés lett az első rész után, van fantázia a folytatásban, és kellőképp nehéz is. Mondjuk az Év Játéka cím szerintem kicsit erős, mert még azért visszavan egy BF3 és egy MW3, amik szerintem rekordokat fognak ismét döntögetni (főleg a MW3). De persze ez is ízlés kérdése, van aki a Mass Effect-re is azt mondja hogy szar...