37
  • Zolivok
    #37
    hát hülye v te, 1 rész nehezebb is volt 2. csak insanen kihívás
  • Molnibalage
    #36
    Én ezt várom.
  • Skynet
    #35
    Éppen ezért az a cikk címe hogy EDDIGI legjobb..:)
  • blessyou
    #34
    hmm, uborkaszezon?

    Mert nem látom sok értelmét egy ilyen listának, amikor az évben még olyan címek váratnak magukra, mint az Assassin's Creed: Revelation, Might and Magic: Heroes 6, Elder Scrolls V: Skyrim, Diablo 3, Deus Ex: Human Revolution, Batman: Arkham City, Starcraft 2: Heart of the Swarm, ez most ami kapásból az eszembe jutott, és ezek mind erősen esélyesek egy top10-es lista helyezésért.
  • Skynet
    #33
    Tévedsz,most toltam végig a 2-t,az első részt pedig idáig kétszer vittem ki,és a 2 jobban fekszik,bizony a harcrendszer sokkal jobb mint a "tüzeskard" kombózgatás...
    A melléküldetések jóval változatosabbak,kevésbé frusztrálók,az egyben már a hajamat téptem amikor 89.-jére mentem vissza a mocsárba..
    A helyszínek frankók,hangulatosan,sokkal jobban átjönnek.
    Bizony divatfikázók csinálnak belőle fesztivált,és belekötnek minden szarba,majd amikor sorra kudarcba fulladnak (lásd a csodás szín problémád..:DD), előkerül a : Szar mert az 1 jobb volt kártyalap...Szánalmas.:)
    Hálaégnek kevesen vagytok így ezzel...
  • Nos
    #32
    "mert olyan festék akkor még nem volt"

    Ez mekkora hülyeség. Mikor nem volt? Ez egy fantasy világ. Ahogy más állatok, úgy más növények is lehetnek, mint nálunk. Technológiára pedig késő középkor. Akkor aztán már minden színt elő tudtak állítani.

    Attól, hogy valami még nem volt a XI. századi elmaradott britanniában nem kell azt gondolni, hogy máshol sem.
  • Zolivok
    #31
    A sztori,események mellékküldik helyszínek hangulata,HARCRENDSZER mind mind fejlődött az 1hez képest, ez az a játék amit tényleg szinte csak a divatfikázók találnak be...Az egyetlen ami a szemére vethető hogy smét pénzelt az Nvidia így ati kártyákon van némi probléma...Meg itt ott előfordul ném bug.
    ezek alapján nem jön le h játszottál volna akár 1ik gémmel is
  • Zolivok
    #30
    reméltem h lesz 1 aki direkt arra reagál .p
  • Rotyoka
    #29
    Portal 2 közel sem nyújtott olyan élményt mint az 1. Bár a beszédek a 2-ben jobbak voltak szerintem
  • NovaTerra
    #28
    "a sok fénylést" le lehet venni róla. Ha valakinek nem jön be, akkor beállításoknál megoldhatja, hogy nem legyen.
  • Skynet
    #27
    Nem igazán értem hogy jön ide a Witcher,Diablohoz köze nincs.
    Egyébként szerintem nagyjából mindenben túlszárnyalja az első részt,a színek talán egy picit sokak (az is inkább a sok "fénylés" miatt), ennyi.
    A sztori,események mellékküldik helyszínek hangulata,HARCRENDSZER mind mind fejlődött az 1hez képest, ez az a játék amit tényleg szinte csak a divatfikázók találnak be...Az egyetlen ami a szemére vethető hogy smét pénzelt az Nvidia így ati kártyákon van némi probléma...Meg itt ott előfordul ném bug.

    "olyan festék akkor még nem volt "
    Mikor? Nemtudtam hogy a Witcher VALÓS történelmi időben játszódott volna,de úgytűnik kimaradtam töriórán amikor a sárkányokról tündékről, lidércekről és egyéb nyalánkságokról volt szó...Szakadok..:DDD
  • steamsux
    #26
    Idén még a BF3 felugrik a lista elejére a dobogósok közé, jövőre meg a Race driver GRID 2. A Dirt3-at számtalan helyen elszúrták, de a fizika és az irányítás nagyon rendben van szerintem, remélem a GRID2 örökli. Nekem 2 dolog nagyon nem tetszik benne ezért nem vettem meg, rövidek a versenyek DE NAGYON !!! és a kötelező gyikhamás göröcsölés. Tessékmondani a gyíkhamánnak mi köze van a Rallyhoz?!
  • NovaTerra
    #25
    Zöld festék nem volt? Mikor, amikor sárkányok röpködtek meg varázslónők flangáltak? Egy fantasy világ olyan, amilyennek megírják.
  • Zolivok
    #24
    lószart, witcher 1 nek volt egy hangulata rengeteg toltam többször kijátszottam witcher 2 meg olyan túl akarták modernizálni meg kicsit unrealisztikus lett, pl valószínűtlen szeritnem hogy mindent la valette katona zöld selyem uniformist hord minden közkatona , mert olyan festék akkor még nem volt de nem is ez a gond nincs meg az a hangulat ami az egyben . insane mód még ad vmit , de hidd el nem rosszindulat annak idején én is néztem 1 éven át diablo3.hu h mi változik de ez már 2011 ritka az örökzöld meta game
  • Skynet
    #23
    Azon mit lehet árkádosítani? Árkád klikk&kill játék...:)
  • Skynet
    #22
    Mw 3 lehet rekordokat fog döntögetni KONZOLON,pc-n nem döntöget semmi rekordokat..
    Az hogy rekordot dönt szerintem nem= év játéka címmel, a COD 4 után az újgenerációs kodok még egy ilyen lista első 50-ében sem kerülhetnének bele,a bárgyú gagyi rövid single résszel és a rettenetes butára butított multival,amitől a szavatosságuk kb a hülyegyerekek körében fél év,egyébként normal játékosok maximum már csak ránéznek hátha....
    BF3-ban sem lennék annyira biztos,a nemrég kikerült közel 7 perces multi videó alapján eddig ez NEM battlefield 3 hanem egy mezei BFBC2 update...Sehol az orbitális méretű pályák a légi- egyéb járműcsaták,állítom a hitreg kb a mostani BFBC2 szintjén lesz,csoda hogy feküdni lehet...
    MW3 abszolút nem várós,pontosan az a rombabutított fos lesz mint az MW2 és a Black ops.

    Dirt 3 egy ilyen listában? Ki szerint? Mert ha ez tényleg benne lenne egy pc idei top 10-ben akkor az bizony elég nagy szégyen...
    Witcher 2 ami az idei pc-s játékok abszolút etalonja pedig ennyire hátul? :)
  • Evoluti0N
    #21
    Azt mondjuk én is hiányolom a listáról.
  • Zolivok
    #20
    diablo3 is árkádosítva lesz meglátod
  • Stranger666
    #19
    Bulletről meg ennyit http://kepgep.hu/2011/03/01/main/474.html :DD
  • Stranger666
    #18
    2011ben sajnos csak a dio3 jön:( Am. meg a portal 2 nagyon hangulatos lett. Eddig nálam is ő a nyerő.
  • bladesoft
    #17
    MW3 és BF3 tuti vétel nekem :D
  • viasz
    #16
    Na majd jön a Diablo 3, meg az SC2-HotS, azok majd lenyomják a Portal 2-t az első helyről. :))
  • dronkZero
    #15
    PC-ről van szó, elég valószínűtlen, hogy a konzolfos MW3 rekordokat döntögetne. Konzolon esetleg, de PC-n a BF3 valószínűleg elkeni a száját.
  • zorrobomber
    #14
    Megsúgom nektek, hogy ez csak közvetett módon szubjektív lista. Metacritic olyasmi mint a rottentomatoes, összegyűjtik a kritikákat, és azok alapján kap a játék egy átlagpontszámot. Na ezen pontszám alapján szedték listába az idei címeket, és voilá, kész a lista. Tehát, mondhatni a kritikusok szerint ez most az idei top10 játék. Ja, és a Frozen Synapse minden csak nem ratyiság.
  • Zolivok
    #13
    portal 2 vicc hogy első teljességgel én CE.t vettem a witcherből de arra jöttem rá hogy árkádos lett az 1.hez képest nem adta már azt a feelinget de tényleg frozen synapse egy zseniális játék aki leszólja az buta
  • niof
    #12
    Bizonyos dolgokkal egyetértek, a Dirt3 tényleg egy nagy szar, ha még akarnak valaha jó részt csinálni a szériához, szerintem az első részt kéne alapul venni, a 3 autóival, grafikájával, pályáival. De ezeket az amerikaiaknak szánt visual rally elemeket, gondolok itt a pörgések oszlopok körül, meg nikecell táblák elcsapása, ezeket szerintem meg kéne hagyni a köcsög amcsiknak. Nem véletlen, hogy a hőn szeretett Ken Block (vagy hogy hívják) a nemzetközi rally világban sehol sincs, mert a normális rallynézőket, rajongókat teljesen hidegen hagyják azok a bohóckodások, amiket ezek művelnek. Vezetéstechnikailag persze nagyon látványos, de egy középszintű európai rallypilóta szarrá gyalázza egy hagyományos pályán.
    A Portal2-ben viszont nem értek egyet veled, szerintem nagyon jó továbblépés lett az első rész után, van fantázia a folytatásban, és kellőképp nehéz is. Mondjuk az Év Játéka cím szerintem kicsit erős, mert még azért visszavan egy BF3 és egy MW3, amik szerintem rekordokat fognak ismét döntögetni (főleg a MW3). De persze ez is ízlés kérdése, van aki a Mass Effect-re is azt mondja hogy szar...
  • JTBM
    #11
    A várostrom volt a leggyengébb része mindig is a sorozatnak.
    Remélem, megoldják...
  • netperformer
    #10
    Diablo 3-at meg Raget a népnek.
  • Okisz
    #9
    sztem a Bulletstorm is megért volna egy helyezést.
  • JethroHUN
    #8
    Portal 2 az év eddigi legjobb játék? vicceltek? Frozen Synapse ez a noname, ratyiság meg 4.? megelőzve a Witcher 2-t XD ez már tényleg vicces. A Dirt 3 meg azért sem érdemli meg hogy a top 10ben legyen mert rosszabb lett mint a 2. Talán grafikát újítottak, de a játékélmény romlott sokat.
  • moRtiZ
    #7
    Alice: Madness Returns-t kihagyni hihetetlen nagy hiba volt.
  • Reg5
    #6
    Ez szerintem gépfüggő. Nálam semmi gond nem volt vele.
  • Molnibalage
    #5
    Amen. RTW2-re vágyik a nép. Csak ne baszarintsák már el végre és lehessen hadjáratot is multizni...
  • petrov144
    #4
    A dirt3 nem rossz, de a töltési idő miatt beleőszülök..
  • DaemoonHunter
    #3
    Én is azt várom bizony egy új rome elkélne már itt ott gladiátor nyitócsata szerű hamus, vérszagú sötét hangulattal fűszerezve.
  • sanyicks
    #2
    "A csapat pedig már dolgozik a következő Total War játékon, melyet még nem lepleztek le."

    Ha ez nem a rome 2 lesz akkor elmennek a büdös...
  • Molnibalage
    #1
    Azonban a játékosok is szerették a programot, mely állítólag egy sorozat első darabja.

    Jó lenne. Csak sajnos az ED összevissza hazudozott már mindent...

    Úgy volt, hogy a Ka-50 Black Shark kompatibilis lesz a Lock On Flaming Cliff-szel. Nem lett. Aztán úgy lett, hogy a Ka-50 kompatibilis lesz a később jövőkkel. Nem lett. Lett FC2.0 ami tessék-lássék összelőhető a Ka-50-nel asszem, de a DCS A-10 nem lesz ezekkel összekapcsolható.

    Az eredeti elképzelésben 9 havonta jött volna új gép a full kompatibilis szériához. A DCS Ka-50 cirka 3 éve van kint...

    Viszont sajnos nem igazán van más új szim. A Jet Thunder késik, a Fighter Ops kiadásában nem bízom, szerintem soha nem lesz kész. Ezen kívül lényegében nincs is pénzes jetszim. A Falcon 4.0 inkarnációt fejlesztik. A BMS4 kiadása totál homály, az FreeFalcon széria nem fog csodát tenni.