• bonobo
    #18
    Nekem a legfurcsább az egészben még midig az, hogy azért nem volt olyan rég, hogy láttuk a Toby Maguire-es verziót (még ha nem is nagyon tetszett se az első rész, se a második, a harmadik egyenesen pocsék volt). Olyan furcsa, hogy azt megnézhettük 2002-ben aztán most bumm, végignézhetjük megint, hogy Peter Parker pókember lesz, persze valószínűleg más felfogásban. Úgy gondolom, hogy a reboot nem egy járható út. Az emberek új filmeket akarnak látni, új sztorikkal, nem régieket felturbózva és itt-ott megváltoztatva.

    A bemutatóról annyi, hogy látszik, hogy egy komolyabb, sötétebb figurát akarnak kihozni Peter Parkerből, ami nem rossz választás, a Toby Maguire által alakított szerencsétlen, ügyefogyott P. P.-hez képest. Nekem ami problémám volt az előző három részben és itt is látom már, hogy az lesz, talán apróság, de egy srác otthon, hogy a lópikulába varr meg egy olyan jelmezt, ráadásul az anyaga is, honnan kerítenek ilyen, olyan anyagokat, valószínűleg egy méteráruboltban?????? Akkor legalább adják el úgy, hogy valami laborban talál egy gépet ami speciális anyagból képes bárkire ráfeszíteni vagy ráönteni egy spéci anyagot, vagy valami ilyesmit! Mondom, talán csak nekem zavaró.