Új panzer General
  • fixpont
    #157
    En Mansteinen jatszom es...kemeny. Kemenyebb mint a Rommel es a Guderian. Eloszor sima Field Marshallban jatszottam. A Rommel az ugye olyan mint a FM csak 50%-kal kevesebb presztizs pont es ugy lassabb fejlodes? Most pont ez a ketto a DLC 39-ben szerintem eleve sok, szoval a csokkentes nem tunik nagy ervagasnak, mert okosan jatszva alig serulsz, es olyan sok nem elsodleges celpont varos foglalhato el, hogy FM-n tobbezer felesleges presztizsem volt a vegere, nem latom mitol lenne nagyon ha csak a fele jon be. A lassabb fejlodes ugyanez, a '39es kampanyban 225 a max presztizs, amit 4-5 playan mar az osszes egyseggel meg lehet szerezni, Manstein fokozatok 3 palya kell hozza (erosebb ellenfelek gyorsabb fejlodes), tehat ugy latom, ez szinten "boseggel" van a DLC kampanyban. Manstein egesz mas tesza, 15-20-as erossegu egysegek, rengeteget sebeznek, gyakran kell reinforceolni csata kozben, amit FM-on szinte sose tettem, ez mindennel jobban viszi a presztizst vagy csokkenti az xp-t. Ezen kivul nem tudod elfoglalni az osszes varost, nincs ra ido, ki kell hagyni elmenni mellettuk, mert igy mar az idolimit nagyon szorit, es megint csak sok presztizs kieses. Szoval most allandoan 0 presztizsem van a palyak elejen a javitasok utan. Most fejeztem be Mansteinen a hid vedo kuldit (Piatek), hat leamortizlnak szepen, eppen meglett a DV, szerintem mar egyetlen korrel sem birtam volna tovabb, legtobb egysegem 2-3 erovel maradt es szinte az osszes aux unitot oda kellett dobni.

    Most jon a Kampinoska erdo, remelem az konnyebb lesz. :)