• remark #208
    Tehat ha te igy dontottel, akkor mindenkinek igy kell dontenie, mivel ez a helyes ut?

    Nem érted, hogy az érvelésem pont abból áll, hogy nem külső körülmények következtében nem írsz ékezettel, hanem egyéni döntésed miatt? Nem arról győzködlek, hogy te is dönts úgy, ahogy én, hanem arról, hogy ne magadon kívülre "projektáld" azt az okot, ami benned van. Nem a billentyűzet az ok, nem a kiosztás az ok, hanem te vagy az ok. NEXUS6 ezt tudta, ezért TÉGED szólított meg azzal, hogy nem tudnál ékezettel írni? Erre te külső okokra kented az egészet, én pedig bebizonyítottam, hogy nincsenek külső okok, így NEXUS6 kérdése jogos kérdés.

    Egyébként meg feltűnt, hogy több helyen is maszatolós manipulálgatásba fogsz ebben a legutóbbi hsz-edben is ("Igaz, Mao elvtars?", "Te vagy az igazsag bajnoka?"), ahelyett, hogy a tényekkel foglalkoznál? Te is azok közé tatoznál, akik azokat szidják, akik "összeesküvés-elméletekről" meg hasonlókról beszélgetnek? Ha így van, akkor nem ártana először azt felfognod, hogy te magad mit csinálsz és miért csinálod.