• remark #171
    Pedig látod hogyan gondolkodik az átlagember:

    "Pakisztán meg örüljön, mint majom a farkának, hogy a világ leggazdagabb országa ment oda rendet rakni. Ja meg örüljenek az afgánok is, olyan lehetőséget kaptak, mint soha."

    Örüljünk mi is együtt annak, hogy 20+ éve elfoglalt minket a világ egyik leggazdagabb államszövetsége. Meg is van az eredménye. Tibet is örül, hogy elfoglalta a gazdag Kína, és ezzel végre véget érhetett a szenvedésük. A többi országot meg már nem is sorolom.

    És hogy ezek után hogy nem képes valaki megérteni, hogy mi a terrorizmus melegágya, ez felfoghatatlan számomra.

    És ha ezt nem képes valaki felfogni, akkor azt már hiába is magyarázza az ember, hogy a másokat "megsegíteni" (elfoglalni) siető országok számára kedvező maga a terrorizmus, így nem hogy nem küzdenek ellene, de még elő is segítik. Tehát melyik a valódi terrorszervezet?