• stargatelost
    #1039
    Atyaég...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én már tudom, milyen írók írtak ebbe a sorozatba. Felvették egyetem alatt a Forgatókönyvírás 101-t, bejártak pár órára, aztán inkább hagyták a picsába. De amikor tényleges forgatókönyvírásra került a sor ennél a sorozatnál, valamit kezdeniük kellett, így az első pár óráról megmaradt tudásukat használták fel. Így készülhetett el ez a FAÉK egyszerűségű szar, amit mások talán finálénak hívhatnak. Tehát a a FAÉK-ben azt találták ki nekünk az írók, hogy egy varázsdildó segítségével ha kinyírják a királynőt, meghal az összes alien. Igen, még azok is, amik nem Esphenik, mert miért ne, így lesz happy end. Semmi váratlan fordulat, semmi meglepetés, ezt szépen felvázolták az előző részekben, és így is történt. FAÉK, mint ahogy említettem. Persze az írók tudták, hogy egy ilyen nagy horderejű finálénál csakis a főhős küzdhet meg a gonosz királynővel, így egy frappáns húzással elválasztották őt a többiektől. Hm hm, nagyon csavarosak ezek az írók! Aztán persze kellett bele egy kis feszültség is - ezen az órán még bent voltak annó az egyetemen - így hát persze kiesik a kezéből a dildó. A királynő meg szépen addig sétál fel, s alá, amíg Tomunk magához nem jedizi, és bumm (szó szerint bumm), így lett a Chokapik! JAjj, de a főhősünk nem örülhet sokáig, macája meghalt, nem szabad neki happy end, érje őt is veszteség, gondolhatták az írók, csak aztán mit fognak gondolni a nézők? Az "okos és nem idegesítő" khm khm Anne nem halhat meg, deus ex machina másik alien faj megmenti. Ráadásként még lecsücsült oda Pope meghalni, mert hát ezt is miért ne, FAÉK-be belefér egy ilyen "váratlan" fordulat.

    És ennyi volt, Tom tizenéves kölke írja meg az emberiség krónikáját, aztán pedig ő maga több ezer ocsmány CGI ember előtt tart egy szép beszédet. HAPPY END, az írók meg pezsgőt bonthatnak, milyen jól tették, hogy nem jártak be a Forgatókönyvírás órára, mert anélkül is ilyen "fasza" "csavaros" sztorival elő tudtak állni.