• niof
    #31
    Hát nem tudom... nekem már volt sokféle telóm, sokféle OS-al, de a legjobbak eddig a Nokiáim, és a Blackberry-m volt OS tekintetében, fej-fej mellett. iPhone még csak mutatóban járt nálam 1*, azt nem tudtam kivesézni rendesen. Jelenleg, a melóm miatt főképp, egy olyan Samsungot nyúzok, ami egy feltöltéssel eldöcög nálam kicsit több mint egy hónapot (GT-E2730)! Kicsit bumszli, kicsit vastag, kicsit buta, de telefomálni, üzenetet küldeni lehet vele, és a Galaxy3-at már egyáltalán nem sajnálom pedig szerettem, hogy lecseréltem erre, mert nekem nem érte meg, hogy reggel lehúztam a töltőről, és este dughattam rá vissza, akármilyen "smart" is volt. Jelenleg a hosszú üzemidőnél, és az elérhetőségnél nincs fontosabb a számomra, és ezt mostanában gyakorlatilag csak 1-2 készülék tudja.

    Az biztos, hogy a Nokia design terén jócskán le van maradva, viszont a S3-mal szerintem sem volt semmi probléma. Remélem azért a cég nem tűnik el a süllyesztőben, és fogunk még tőlük, kicsit szebb, és használat szempontjából praktikusabb telefonokat is látni, mint a konkurenciáké, és továbbra sem a "hű de okos" készülékekkel, hanem a HASZNÁLHATÓ készülékekkel fogják a piacot ostromolni. Ha nem így lesz, akkor én sajna nem fogok a következő készülékem esetében Nokián gondolkodni, hanem valószínűleg visszatérek egy komolyabb modellhez a RIM oldalára... az ő telefonjaik legalább tényleg jók, és nem is csúnyák... :)