World of Warplanes
  • Darun
    #2362
    Én is kb fél évvel az indulás után kezdtem, mert asszem a GS-hez volt valami WoWp-es kód, ami adott egy T3-as prém angol vadászt. Mondjuk T5-6-os csatába menni vele annyira nem volt izgalmas, aztán kb 1 év alatt le is épült a játékosállomány. Am azok nem bombázók voltak, hanem nehézvadászok, a bombázók csak most kerültek be, a rework után. Egy dologban jó irányba fejlődött a játék, régen amikor 1v1-es csatákat mentem csatarepcsivel és elfogytak a földi célpontok, sokszor az döntötte el a meccset, hogy milyen sorrendben lőttük szét őket illetve hogy a jobb játékos elől el tudott e bújni a másik. Amikor bejöttek a német csatarepcsik, akkor az oroszokkal nem is nagyon volt esély, mert bár GT-k ellen én voltam a jobb, a német simán lelőtt. Most hogy respawnolnak a "bázisok" is, meg van bomba/rakéta újratöltés, lett értelme a bombázóknak és nem áll fenn az a probléma se, hogy elfogynak a földi célpontok... kivéve amikor foglalás van és az ellenfél képtelen elfoglalni akár egy pontot is, te meg csak körözöl a térképen és várod hogy legyen végre célpont. Szóval a probléma azért nem oldódott meg teljesen. Ez a mostani event is nagyon "okos", mert a bombázókat/csatagépeket beteszi támadónak, a többieket viszont random osztja szét. Igy sikerült 2 kört multirole-al, 1 kört nehéz vadásszal védőként végigharcolnom és egész csata alatt cipeltem magammal a bombákat.
    A fő probléma most a játékkal az, hogy a nyakadba zúdit egy csomó infót, de pl nem derül ki, hogy mire kapsz foglalási pontot, hogy sikerül befoglalni egy pontot, hogy az AA miért lő engem állandóan, az ellenfeleket viszont nem, illetve hogy az új modoknak hála olyan szinten kiegyensúlyozatlanná vált a játék, amilyet a Wargaying eddig még nem tudott produkálni. Erről eszembe jut, mikor még a rework előtt mentem egy I-15 vs I-15 meccset, az én gépembe 2 skilles pilóta ült, moddolva volt és pár ezer csatányi tapasztalatom is volt már, a 10 csatás ellenfelem meg "simán" lefordult. WTF? Most ilyen nincsen, mert a maxos legendary equipmentek olyan brutál táposak, hogy kb semmi esélyed ellenük.